Pelhřimov - Nymburk 6:1

Dvacáté kolo druhé hokejové ligy poslalo Nymburk na led Pelhřimova. Zněj odjel sostudou.

Jan Hrbatý. Tohle jméno bude nymburské hráče strašit ještě hodně dlouho. VPelhřimově totiž dostali šest branek a tento hráč byl uvšech znich. Tři dal sám a na další tři přihrál svým spoluhráčům.

Nymburk, který se na ledě tabulkového souseda snažil navázat na dvě domácí výhry, na ledě Pelhřimova propadl.

Apřitom mohlo být všechno jinak, kdyby Hertl trefil místo břevna ve 3.minutě bránu. Právě Hertl byl autorem jediného gólu, když vyrovnal ve 26.minutě na 1:1. To bylo alevše.

Branky: 7.Hrbatý (Kašpar), 27.Tecl (Hrbatý, Plachý), 28.Hrbatý (Tecl, Plachý), 41.Hrbatý (Tecl, Kašpar), 45.Andrle (Hrbatý, Beránek), 55.Tecl (Hrbatý, Plachý)– 26.Hertl (Tondr, Nýč). Vyloučení: 14:10. Využití: 3:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 250.Třetiny: 1:0, 2:1,3:0.

Nymburk: Jágr– Zeman, Dvořák, Kaulfus, Kumstát, Krejčík, Sem– Tondr, Nýč, Hertl– Kadeřábek, Sirotek, Dulovec– Fišer, Šimek, Martinec– Vondrlík, Turinský.