Nymburk – Pelhřimov 4:6

„Vstoupili jsme špatně do zápasu, jako bychom ani nebyli domácí tým," smutnil po utkání trenér Nymburka Pavel Bičiště. „Soupeř šel do vedení, my jsme to ale otočili. Jenže pak jsme dostali tři góly po sobě. Byl jsem nespokojený s obranou, mysleli jsme si, že to půjde samo a lehce," pokračoval v hodnocení nymburský kouč.

Jeho tým se ve druhé třetině zlepšil. „Byli jsme více na puku a měli jsme více střel, ty ale často mířily do plexiskla. Přežili jsme dvě čtyřminutová oslabení, což nás nakoplo a soupeře naopak poslalo dolů," popisoval druhou část Bičiště.

Nymburk chtěl v poslední části s výsledkem něco udělat, ale marně. „Jako první totiž dali gól hosté. Soupeř tak vyhrál zaslouženě. My jsme dojeli na špatný úvod a nedisciplinovanost," dodal kouč Nymburka.

Branky: 3. Eis, 4. Šimek (Stehlík), 35. Šimek (Stehlík, Kuncek), 60. Novák (Rittig) – 3. Kasalý (Kubát, Kopic), 14. Všetečka (Sířiště, Votápek), 16. Kopic (Vysloužil, Plachý), 17. Hadrava (Kasalý), 37. Všetečka (Votápek, Port), 52. Adam (Kasalý). Třetiny: 2:4, 1:1, 1:1.
NED Hockey Nymburk: Matoušek (17. Nahodil) – Kříž, Hes, Knesl, Pýcha, Rittig, Novák, Saňa – Kuncek, Šimek, Stehlík – Loučka, Eis, Barbora – Kuzďas, Smejkal, Ježek.