Poděbrady - Kolín B 2:5

Domácí nedokázali v prvních dvou třetinách vstřelit ani jediný gól. Recept na obranu a brankáře hostí hledali marně. Dvě branky vsítili až v závěrečné dvacetiminutovce, to už ale bylo pozdě.

Z basketbalového utkání Kooperativa NBL Nymburk - Pardubice (99:78)

Brankáři se v úvodní části činili, za svá záda nepostili ani jeden puk. Kolín si vytvořil důležitý tříbrankový náskok v prostřední periodě. A šlo to hodně rychle. Během pouhých tří minut se trefili Teplý, Kadlec a Malý. A když na startu závěrečné třetiny přidal kolínský Hyšpler čtvrtou branku, bylo vymalováno. Maličkou jiskřičku naděje zažehl Vošta, ta ale zase definitivně zhasla v 56. mnutě po gólů Spitzera. Poslední slovo měl sice poděbradský Martínek, na výhře hostujícího celku už to ale nemohli nic změnit.

Branky a nahrávky: 46. Vošta (Martínek), 57. Martínek (Rindoš) – 31. Teplý (Spitzer), 32. Kadlec (Malý, Křeček), 34. Malý (Martínek), 42. Hyšpler, 56. Spitzer (Jindra, Kopecký). Třetiny: 0:0, 0:3, 2:2.