NYMBURK – VLCI JABLONEC 2:1

Hned v úvodu zápasu překvapil hostujícího brankáře střelou z mezikruží Protivný. Jabloneckým se podařilo vyrovnat skóre na konci druhé části hry, kdy využili chyby v obranně Nymburka a nájezd tři na jednoho zakončil Pulec. Ve třetí části však domácí využili zásluhou Barbory přesilovou hru a také podruhé v přípravě Jablonec porazili.

Trenér Bičiště ze zdravotních důvodů na střídačce chyběl, a tak utkání vedl jako kouč prezident klubu Tomáš Netík.

„Chceme dostat do hry co nejvíce mladých hráčů. Bohužel už to nejsou naši odchovanci, ale hráči z jiných klubů. Tito hráči zde potřebují získat zkušenosti, aby se mohli prosadit výš. Proti Jablonci to nebyl lední, ale letní hokej, při vysoké teplotě a na špatném ledě. Kvituji, že kromě zápasu s Trutnovem jsme ostatní zápasy hráli s jedním inkasovaným gólem. Samozřejmě chyby ve hře jsou, ale zdá se mi, že mužstvo si sedá. Inkasujeme velmi málo gólů a to mě těší. Je to ale jen příprava a v příštím zápase to může být úplně jiné," řekl po zápase Tomáš Netík.

Branky: 4. D. Protivný (Novák), 47. Barbora (Novák) – 37. Pulec (Brokeš). Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0.
NED Hockey Nymburk: Matoušek – Loučka, Kříž, Knesl, Novák, Pokorný, Rittig – Eis, Král, Stehlík – D. Protivný, Bičiště, Šimek – Matěj Krejčík, Jindra, Barbora – Jakub Kuzďas , Smejkal.

JAKUB MARVAN