Havl. Brod – Nymburk 3:1

Endál. Hokejista Rebelů z Havlíčkova Brodu bude asi dlouho strašit nymburské hokejisty při vzpomínce na utkání. Domácí útočník rozhodl svým hattrickem o vítězství svého mužstva. A zdatně mu sekundoval Třetina, autor tří asistencí.

„Utkání bylo v režii Lukáše Endála. Je to silový a zkušený hráč," řekl na adresu střelce zápasu nymburský trenér Pavel Bičiště.

Ten udělal změnu na postu brankáře, mezi tři tyče se postavil Matoušek. „A chytal výborně," chválil gólmana jeho nadřízený. „V zápase asi rozhodlo to, že jsme nebyli produktivní v přesilových hrách, hráli jsme jich sedm a dali jsme jen jeden gól. Byli jsme dost statičtí," uvedl k zápasu trenér nymburského týmu.

Branky: 37. Endál (Třetina, Semrád), 49. Endál (Třetina, Voříšek), 54. Endál (Třetina, Lacina) – 24. Pýcha (Dyrynk). Rozhodčí: Battěk. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 720. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:0.
Nymburk: Matoušek – Kříž, Loučka, Pýcha, Knesl, Novák, Saňa, Rittig – Šimek, Josefus, Stehlík – Ječný, Smejkal, Arnošt – Dyrynk, Kuzďas, Čtvrtečka.