NED Hockey Nymburk – Technika Brno 4:3 (2:2, 0:1, 2:0)

Nymburk nezačal utkání dobře. Po chybě obránců ujeli hned při prvním střídání Sedláček s Rajnohou. Jejich nájezd dva na jednoho ještě Kocián zlikvidoval, na dorážku Česneka byl však krátký. Nymburku se podařilo vyrovnat hned v první přesilovce. Martinec našel Sirotka a ten pohotově zakončil. V 10. minutě šli domácí do vedení, poté co Kozákův průnik zakončil Tregl. Na konci třetiny však Nymburk znovu chyboval v obraně a mezi kruhy zcela volný Rajnoha vyrovnal.

V polovině druhé dvacetiminutovky využili hosté po 4 vteřinách přesilovku, když Habrovcovo nahození od modré skončilo až za Kociánovými zády. Nymburk se marně snažil o vyrovnání. Šance Sirotka i Cicvárka pokryl brněnský brankář Jirkův.

Na začátku poslední dvacetiminutovky si však výborný brankář hostí vybral slabší chvilku, když pustil střelu Šimka prakticky z nulového úhlu. Nymburk pak držel ve hře skvělý Kocián, který zlikvidoval Sedláčkův a Rajnohův samostatný nájezd. A pak udeřili v přesilovce domácí. Šimek přihrál Sirotkovi a ten vrátil domácím vedení. Hosté se nechtěli s takovým výsledkem smířit, dostali se do velkého tlaku, vytvořili si několik šancí, ovšem vyrovnat se jim už nepodařilo ani v power play.

Branky: 7. Sirotek (Martinec, Němeček), 10. Tregl (Kozák), 41. Šimek, 51. Sirotek (Šimek) – 1. Česnek (Sedláček, Rajnoha), 19. Rajnoha (Sedláček), 34. Habrovec (Česnek, Sedláček). Rozhodčí: Jílek. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:1. Diváci: 220. Třetiny: 2:2, 0:1, 2:0. Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3.

Nymburk: Kocián – Knesl, Sem, Šefl, Cicvárek, Kozák, Drak – Velechovský, Vaľko, Šimek – Němeček, Sirotek, Martinec – Dvořák, Tregl, Toma.