PELHŘIMOV – NYMBURK 4:5 SN

Domácí začali aktivněji, jenže z první branky se radovali hosté. Domácí poté nevyužili několik šancí na vyrovnání a hra se postupně vyrovnala. Až na konci první dvacetiminutovky se skóre znovu měnilo. A opět to byli hosté, kteří se radovali po Koudelově úspěšném pokusu.

Během šesti minut prostřední části však Nymburští  o své vedení přišli. Přesně v polovině utkání vrátil vedení na stranu hostí úspěšnou dorážkou Dvořák. Jenže chvilku na to ujel v brejku domácí   Adam a kličkou do bekhendu opět vyrovnal. Gólová přetahovaná neměla konce. Povedenou kličkou se prezentoval pelhřimovský Plachý a domácí šli poprvé do vedení. To však nevydrželo dlouho. V přesilovce vystřelil Stehlík a domácí brankář Čekal lovil puk počtvrté ze své klece.

V závěrečné dvacetiminutovce už se skóre zápasu neměnilo.

Ani v prodloužení se diváci branky nedočkali, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich ve druhé sérii uspěl nymburský Stehlík a protože Bezděkův pokus schoval Bílek do lapačky, připsal si bonusový bod Nymburk.

Branky: 23. Bezděk (Adam, Martin Hadrava), 26. Kořínek (Bezděk), 33. Adam (Martin Hadrava), 35. Plachý (Adam, Marek Hadrava) – 4. Marek (Koudela, Belay), 18. Koudela (Marek), 31. Dvořák (Stehlík), 38. Stehlík, 65. Stehlík. Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5:7. Využití: 3:2 . Diváci: 288. Třetiny: 0:2, 4:2, 0:0.
Nymburk: Bílek – Šefl, Sem, Malínský, Cicvárek, Kurka, Kulich, Havlena – Šimek, Stehlík, Sedlák, Velechovský, Belay, Sirotek, Dvořák, Bílek, Protivný, Marek, Koudela.

Jakub Marvan