Pelhřimov – Nymburk 2:4

„Máme tři body, vyhráli jsme venku, takže spokojenost. Je to příjemné,“ culil se po utkání trenér nymburského celku Pavel Bičiště.
Jeho tým začal dobře, vedl dva nula. Pak sice domácí snížili, ale s hosty to neotřáslo. „Domácí hráli hodně ofenzivně, hodně bruslili, ale pro nás bylo fajn, že jsme vedli o dvě branky,“ vyprávěl trenér vítězů. „Bylo to nahoru – dolů, což mě se moc nelíbilo a ve druhé třetině jsme to trochu zlepšili. O něco lépe jsme bránili. Měli jsme i nějaké přesilovky, ale nic jsme nevytěžili, nebyli jsme schopni srovnat si puk na hokejkách. Poslední část byla z naší strany nejlepší. Hosté se dostali na rozdíl jednoho gólu, ale při power play ujel Smejkal a pojistil výhru,“ byl spokojený Bičiště.

Branky: 15. Kopic (Vysloužil), 50. Kopic (Plachý) – 3. Planý (Stehlík, Bičiště), 12. Kříž (Stehlík), 33. Maršoun (Josefus), 60. Smejkal. Třetiny: 1:2, 0:1, 1:1.
Nymburk: Krofta – Kříž, Mašek, Bičiště, Hierman, Rittig, Eliáš, Hofman – Planý, Arnošt, Stehlík – Smejkal, Eis, Kuzďas – Král, Josefus, Maršoun – Vostřák.