Žabonosy – Poděbrady 1:3

Byl to až nečekaně vyrovnaný zápas. A to hrál první tým tabulky s posledním. Dlouho hráli prim hlavně oba gólmani. Na straně domácích Zelený, na poděbradské straně Bílek. Ten si připsal nejdůležitější zákrok v závěrečné třetině při tlaku Žabonos, kdy udržel nerozhodný stav a poté jeho spoluhráči udeřili.

Po dvou třetinách byl stav nerozhodný. Jako první se trefil expoděbradský Procházka, střelecké trápení Poděbrad prolomil Kejdana. V prostřední části branka nepadla. V závěrečné dvacetiminutovce se vyznamenal Bílek a následně s velkým štěstím rozhodl Karoch. Domácí vrhli všechny síly do útoku, vítězství Poděbrad ale pečetil v bojovném zápase svou druhou trefou Kejdana.

Příští sobotu se Poděbrady od 17 hodin na svém ledě utkají s Kutnou Horou, které mají co vracet. V říjnu ji podlehly 2:7.

Branky: 3. Procházka – 14. Kejdana (Příhoda, Adam), 54. Karoch (Tuma, Rindoš), 58. Kejdana (Rindoš, Příhoda). Třetiny: 1:1, 0:0, 0:2.

Poděbrady: Bílek – Vošta, Adam, Dobroň, Karoch, Žalud, Kosinka – Jejdana, Rindoš, Příhoda, Šafra, Tuma, Čapek, Zámečník, Milaniak, Pácal.

Příprava: FK Mladá Boleslav B - Bohemia Poděbrady