Poděbrady – Mladá Boleslav B 6:2

Domácí hokejisté vsítili v každé třetině dvě branky. Soupeř skóroval jedinkrát v první a pak až ve třetí periodě. A to bylo na mužstvo z lázeňského města sakra málo. Martínek, Rindoš, Kejdana, Pojkar. To je čtveřice domácích borců, která byla u všech gólů a řídila vítězství Poděbrad.

Hosté začali hodně aktivně a byli odměněni. Dali první branku. Jenže na hodně dlouho poslední. Domácí skóre otočili, druhou trefu dali těsně před konce třetiny. To je pořádně nabudilo a ve druhé části přidali další dva zásahy. Byli na koni a také ve třetí třetině dvakrát střelecky zaúřadovali. Boleslavská rezerva jen v závěru korigovala stav druhou trefou.

Z přípravného fotbalového utkání Kutná Hora - Polaban Nymburk (1:2)

„Utkání jsme zvládli s přehledem a zaslouženě vyhráli,“ mnul si spokojeně ruce manažer poděbradského klubu David Kubát.

Poděbrady by měly hrát po třech domácích duelech dva zápasy u soupeřů. Příští týden na ledě Žabonos, potě v Mělníku. „Teď nás čekají dvě venkovní utkání. A hlavně to druhé v Mělníku prověří naši sílu,“ má jasno manažer poděbradského oddílu.

Branky: 15. Kejdana (Pojkar, Ridoš), 20. Pojkar (Rindoš), 32. Martínek (Kejdana, Rindoš), 39. Kejdana (Martínek, Rindoš), 44. Rindoš (Martínek, Kejdana), 44. Martínek (Rindoš) – 10. Ďurač (Marek, Ficek), 55. Rovný (Zvolenský, Kadeřábek). Třetiny: 2:1, 2:0, 2:1.

HC Poděbrady: Hermann - Pojkar, Bartoň, Žalud, Nutil, Bek - Tuma, Jelínek, Kubát - Kejdana, Rindoš, Martínek – P. Toupal, Pácal, Papoušek – Mrkus.