Kralupy – Poděbrady 3:4

V minulých vítězných zápasech se poděbradskému trenérovi Davidu Kubátovi výkon jeho svěřenců nezamlouval. Tentokrát byl spokojený. „Sehráli jsme dobrý zápas, podali jsme zodpovědný výkon," radoval se po těsném vítězství šéf poděbradské střídačky.

Zápas byl napínavý až do konce, mužstvo z lázeňského města ale svoje jednogólové vítězství uhájilo. „Na konci jsme měli i štěstí," přiznal Kubát. „Soupeř hrozil hlavně z brejků, zatímco my jsme si vypracovali hodně šancí. Vyhráli jsme zaslouženě a po tomto zápase jsem určitě spokojený," chválil hráče poděbradský kormidelník.

Podle jeho slov byl nejdůležitějším faktorem výhry zodpovědný výkon. „Je to tak. Narozdíl od předchozích zápasů. Domácí fakt neměli kloudné šance, co měli, tak jen po brejcích. Je škoda, že jsme neproměnili své šance, mohli jsme rozhodnout mnohem dřív," dodal David Kubát.

Poděbrady jsou v tabulce na druhém místě, na svém kontě mají třiatřicet bodů, stejně jako lídr z Neratovic. Druhá Kutná Hora má o bod méně, ale zápas k dobru.

Branky Poděbrad: 5. Malínský (Velechovský, Pácal), 20. Procházka (Šafra), 29. Velechovský (Pácal), 58. Procházka (Kosinka). Třetiny: 2:2, 0:1, 1:1.