Předchozí
1 z 7
Další

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Tabulka středočeské krajské hokejové ligy ke 4. prosinci 2023.Zdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

HK Lev Slaný – HC Rakovník 3:4pp (1:1, 2:2, 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Vodička (Ujfaluši, Sekerka), 24. Šimáček (Rendla, Melichna), 26. Rendla (Šimáček, Melichna) – 13. Kos (Bulva), 28. Kounovský (Hulcr, Havlůj), 32. Bulva (Kos, Ságner), 65. Benda. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. Rozhodčí: Jaška – P. Karda, Z. Karda.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): V sobotním odpoledni zavítal na slánský led vedoucí tým naší skupiny krajské ligy. Byli jsme si vědomi toho, že nás čeká velmi náročné utkání. Den před utkáním jsme museli nahradit jednoho obránce základní sestavy juniorem a to samé nás čekalo s dalším obráncem ještě v sobotu dopoledne. Narychlo povolaní junioři se soupeře nezalekli a oba podali velmi dobrý výkon. To samé musím říct o gólmanovi, který byl svým výkonem opět oporou týmu. Utkání samotné bylo vyrovnané, o čemž svědčí i výsledky jednotlivých třetin. V té první se hosté dostali do vedení a my jsme srovnávali. Ve druhé třetině se nám povedlo jít do dvougólového trháku, ale soupeř vyrovnal. Třetí třetina skončila bez branek. Oba týmy mohly utkání rozhodnout ve svůj prospěch v základní hrací době. Šance byly na obou stranách, ale oba brankáři byli proti. Prodloužení rozhodla naše chyba při rozehrávce pouhých 38 sekund před koncem. Z posledního letošního domácího utkání jsme tedy získali bohužel jenom jeden bod. Věřím, že předvedená hra se našim fanouškům musela líbit. Tímto bych chtěl všechny naše hráče za výkon v utkání pochválit.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Zápas jsme začali jako obvykle celkem dobře, měli jsme vyložené šance, ale bohužel jsme je nedali. Naopak se střelecky prosadilo Slaný a dostalo se do vedení. Hráče cením o to víc, že jsme za stavu 1:3 zápas vyrovnali. Myslím, že i zaslouženě. Nakonec jsme ukázali trošku větší herní zkušenost a zápas jsme v prodloužení vyhráli.

HC Lev Benešov – SK Černošice 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 12. Souš (Burda, Dušek), 50. Sládek (Mareček, Burda) – 15. V. Krudenc (Hofmeister), 38. Pulkrab (Šalamoun, Staněk), 49. Pulkrab (Brejcha, Šalamoun), 49. Mráz (Sem, Vlček), 55. Staněk (V. Krudenc, Hofmeister). Vyloučení: 8:8 + Sup (BEN) a Vladkya (ČER) 5 min. a do konce utkání. Využití: 0:3. Rozhodčí: Zahradníček – Šimral, Lácha.

Michal Kaňka (asistent trenéra HC Lev Benešov): Začali jsme docela dobře, bohužel jsme to ale nedotáhli do konce. Kluci makali, bohužel proti nám nastoupil kvalitní soupeř, který je druhý v tabulce a má zkušené hráče. To dokázal hlavně v přesilových hrách, které rozhodly celý zápas. My neproměnili ani dvouminutovou přesilovku pět na tři, zatímco oni využili skoro každou během pár sekund. To rozhodlo.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas v Benešově se od začátku hrál ve vysokém tempu. Domácí se dostali do vedení a hráli opravdu od podlahy. Naši hráči měli trochu problémy s přechodem na větší kluziště benešovského stadionu. S přibývajícím časem si ale zvykli a vyrovnali hru. Zápas nakonec otočili a zvítězili 5:2. V závěru domácí tým neunášel vývoj skóre a přibylo několik zbytečných šarvátek. Vítězství v tomto zápase je velmi cenné. Hráči prokázali dobrou morálku a touhu tento zápas vyhrát. Nezbývá než klukům říct díky za předvedený výkon.

HC Hvězda Praha – HC Benátky nad Jizerou B 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Poljanyčka (Jurak, Veselý), 23. Chvála (Hradil), 32. Šnaidauf (Slavík, Slavata) – 24. Peca (Plíšek), 51. Plíšek (Suk). Vyloučení: 9:7 + Cvikl (HVĚ) a Hošek (BNJ) 5 min. a do konce utkání. Využití: 0:1. Rozhodčí: Hodač – Hradil, Koliš.

Jiří Katz (trenér HC Hvězda Praha): Věděli jsme, že hrajeme de facto o šest bodů. Víme, že máme Benátky pod sebou, že to bude těžký zápas, abychom si je pod sebou udrželi. Měli jsme plán, který jsme od samého začátku plnili. Hráli jsme na čtyři formace, měli jsme pohyb a tlak a zaslouženě jsme šli do vedení. Hosté měli přesilovou hru, ale k ničemu jsme je nepustili. Po třetině jsme zaslouženě vedli 1:0 a i druhou jsme začali skvěle, když jsme hned dali na 2:0. Po našem zaváhání jsme ovšem inkasovali na 2:1. Pak jsme měli zase velký tlak a přidali jsme důležitý třetí gól, který byl výstavní. Říkali jsme si po třetině, že máme jasný plán zápas dotáhnout. Ve třetí třetině jsme to prvních deset minut měli ve svojí režii, pak jsme se ale nechali strhnout ke zbytečným potyčkám a vyloučením. Naše hra se strašně rozbila a hosté toho využili. Měli přesilovku čtyři na tři, skvěle ji využili a dali na 3:2. My hodně znervózněli a závěr byl hodně psychicky těžký. Hosté už tam ale moc neměli a my výsledek uválčili na 3:2.

HC Slavoj Velké Popovice – HK Králův Dvůr 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 5. Vacek (Synáč), 7. Dulovec (Voska), 29. Dulovec (Voska, Kukačka), 34. Freisler (Synáč, Hradil), 37. Dulovec (Petráček), 52. Vacek (Freisler, Synáč), 55. Synáč – 5. Slabý (Čermák), 36. Petrus (Slabý, Procházka), 46. Čermák (Procházka). Vyloučení: 12:10 + Kukačka, Braniš (oba POP) a Miška (KDV) 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. Rozhodčí: Pazourek – Košata, Noga.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Škoda neproměněných šancí, ty nám prohrály celé utkání. Bylo to hezké utkání, až ke konci tam bylo pár potyček. To je ale v hokeji úplně běžné. Popovice hrály velice dobře, ale my měli hroznou smůlu, nastřelili jsme asi pět nebo šest tyček a žádný puk se neodrazil tak, aby to bylo v bráně. Lepila se na nás smůla, přesto musím Popovicím pogratulovat k vítězství.

SK Sršni Kutná Hora – HC Čáslav 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 8. Jelínek (Tvrdík), 28. Švejda (Beran), 29. Jelínek (Beran, A. Kadlec), 46. Tvrdík (Chmelař), 55. Dytrych, 59. Plíhal – 9. Kundrát (P. Grauer), 24. Barbora (Šilhan). Vyloučení: 8:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Doubek – Hnilička, Marvan.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Je to pro nás skvělý výsledek. Prohrávali jsme, ale díky využité přesilovce pět na tři a následné pět na čtyři jsme otočili z 1:2 na 3:2. Ve třetí třetině se nám povedlo dát čtvrtý gól a pak pátý z brejku poté, co měl soupeř dlouhý závar u nás. To nám hrozně pomohlo. Šestý gól byl do prázdné branky. Byl to super zápas, atmosféra parádní, přijeli i fanoušci z Čáslavi. Derby, jak má být, navíc s dobrým koncem pro nás.

HC Žabonosy – HC Poděbrady 3:5 (0:0, 3:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 26. Hrachovec (Pýcha, Skokan), 37. Smejkal (Mejzr, Kedršt), 39. Pýcha – 25. Kejdana (Rindoš, Bouřil), 35. Tuma (Hlinka), 47. Bartoň (Tuma), 50. R. Verbík (Tuma, Rindoš), 54. Rindoš (Kejdana). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Mbumaston.