KRKONOŠE – PODĚBRADY 5:4

„Zápas lze zhodnotit jednoduše. S alespoň průměrným brankářem bychom vyhráli. Hráči v poli hráli zodpovědně, bez větších hrubých chyb. Výkon Zbyňka v bráně, který musel již ve 3. minutě nahradit zraněného Filipa, byl naprosto tragický a přesně odpovídající jeho přístupu. Je sice pravda, že my jsme dvakrát netrefili prázdnou branku, což lze považovat také za velkou chybu, ale vždy po kontaktní brance soupeř jenom trefil branku a zase vedl o dva góly. Bohužel letos jiné brankáře nemáme," hodnotil další střetnutí trenér poděbradského mužstva David Kubát.

Branky Poděbrad: 10. Bouřil (Litera), 32. Bouřil, 48. Bouřil (D. Toupal), 53. Bouřil (Baumgartner).

PODĚBRADY – J. HRADEC 4:6

„Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně a soupeř nás za tento laxní přístup trestal. V úvodu druhé třetiny to bylo 0:4 a vypadalo to velmi špatně. Na začátku třetí části hry jsme snížili na rozdíl jediné branky. Vyrovnání viselo na vlásku, ale další hrubé chyby v obraně rozhodly o exportu všech bodů do Jindřichova Hradce," nebyl spokojený poděbradský trenér.

Branky Poděbrad: 23. Milaniak (Litera), 24. D. Toupal (Zámečník), 41. D. Toupal (Zámečník), 57. Litera (Kosinka, Bouřil).