PODĚBRADY – ČERNOŠICE   4:3 SN

Úvod utkání byl vyrovnaný, ale s přibývajícím časem  začali být aktivnější hosté. Skóre tak otevřeli domácí zásluhou Löffelmanna. Černošice se ještě několikrát usídlili v obranném pásmu Poděbrad, svým pohybem působily domácím velké starosti ale bez gólového efektu.

Druhá třetina se odehrála v podobném duchu, hosté byli aktivnější a domácí jim dopřávali svými zákroky opět výhody přesilových her. Ve 32. minutě dostaly výhodu početní výhody i Poděbrady a dokázaly ji využít. Sedmou přesilovku ale hosté již využili. Ve 38. minutě měl hostující brankář zakrytý výhled a Malínský trefil přesně horní růžek jeho branky – 3:1.

Poslední část hry se chtěly Poděbrady soustředit na udržení dvoubrankového vedení, ale než se rozkoukaly bylo srovnáno.

Zápas tak dospěl do závěrečných nájezdů. Zde byly letos poprvé šťastnější Poděbrady, když jako jediný z osmi exekutorů dokázal překonat brankáře Löffelmann.

Branky: 15. Löffelmann (Šebesta, Skokan), 32. Skokan (Malínský), 38. Malínský (I. Procházka), rozh. nájezd  Löffelmann  – 37. Suchý (Staněk, Kahánek), 41. Staněk (Suchý), 42. Šalamoun. Vyloučení: 11:8. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Pokorný. Třetiny:  1:0, 2:1, 0:2 – 1:0.
Poděbrady: Král – Malínský, Buldra, Kuzďas, Havelka, Hněvsa – Šebesta, Skokan, Löffelmann – Drahoňovský, Pácal, Malý – I. Procházka,  Struhala, R. Procházka.