Německo – Česká republika
5:2

A opět nemusely. Zápas rozjely dobře a dokonce i s třešničkou na dortu. V šesté minutě se prosadila druhá pětka v čele se skórující hráčkou Alenou Polenskou. Jenže pak přišel brejk a proměněná přesilovka Němek a z vedení nebylo nic – 1:2.

V průběhu zápasu měly Češky mírně navrch, střílely hlava nehlava, ale nakonec stejně obdržely třetí branku. I když pak na chvíli dvougólové manko snížily zásluhou Polenské, která se fantasticky prosadila v oslabení, přišel krutý trest v podobě gólu v samém závěru druhé třetiny. To na optimismu moc nepřidá.

A navíc střelecky se opět nedařilo a jistá Němka v brance zhatila Češkám, co mohla. Zase takové nešťastné utkání. Gól Němek z padesáté minuty pak definitivně naděje českých hráček utnul. Dohnat tři branky, to bylo moc.

Branky: 4. Polenská (Povová, Mrázová), 30. Polenská. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:0.

Sestava ČR: Craigová (Bečevová) - Horálková, Herzigová, J. Fialová, Pekárková, Kubátová, Výtisková - Manhartová, Nováková, Studentová - Polenská, Mrázová, Povová - Křížová, Holešová, A. Fialová - Solničková, Kaplanová. Trenér: Karel Manhart. Asistenti trenéra: James Craig, Stanislav Plánka.