ŽĎÁR – NYMBURK  6:1

Úvod zápasu obstarala kuriózní situace, když nymburští hráči zůstali kvůli poškozenému zámku u dveří uvězněni v kabině a start utkání tak byl o několik minut pozdržen.

A do zápasu vstoupili lépe domácí borci. První branku dali už v páté minutě. To hosty nakoplo a vytvořili si několik vyložených příležitostí, ztroskotali ale na brankáři Opršalovi. V závěru první třetiny využili domácí přesilovou hru a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhé třetině se prosadili také hosté, když Lukáš Král využil také přesilou hru. To bylo ale ze strany hostí vše. Domácí následně trefili několikrát brankovou konstrukci a svoji převahu korunovali třetí trefou.

V poslední dvacetiminutovce byli lepší domácí hokejisté a hostům nasázeli tři góly.

Po utkání byli vyhlášeni nejlepší hráči – Michal Kaňka na straně domácích a nymburský Josef Toma. Ceny nejlepším hráčům zápasu předával mistr světa a současný kapitán Sparty Praha Tomáš Rolinek.

Branky: 5. Kaňka, 18. Říha (Staněk), 33. Vítek (Beneš, Říha), 48. Kotlík (Plachý), 48. Kaňka (Ježek), 60. Plachý (Kaňka, Staněk) – 21. Král (Martinec, Stehlík). Rozhodčí: Slavka – Měkýš, Pospíšil. Vyloučení: 4:6 navíc Procházka (N) 10 min. OT . Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 711. Střely na branku: 34:19. Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 6:1. Třetiny: 2:0, 1:1, 3:0.
Nymburk: Bílek – Topič, Bodnár, Kuzďas, Procházka, Cicvárek, Herna – Martinec, Král, Stehlík – Tregl, Šimek, Dulovec – Toma, Sirotek, Dvořák – Chvojka, Zasidkovich.