Nymburk – Ten nejhorší scénář se vyplnil. Hokejisté Nymburka sice konečně vstřelili více než jeden gól, ale to jim stejně nebylo nic platné. V osmifinálové sérii s Jabloncem nad Nisou prohráli všechny zápasy a sezona pro ně končí. „Je to pro mě zklamání. Play off jsme prostě nezvládli," byl po čtvrtém střetnutí smutný trenér poražených Pavel Bičiště.

3.3.2017

Z hokejového utkání play off druhé ligy Nymburk - Jablonec nad Nisou (3:6)Foto: Foto: Vlastimil Čech

Nymburk – Jablonec 3:6

Nymburk prohrával po první části o dvě branky. V prostřední třetině snížil, ale pak Jablonec navýšil na čtyři jedna. „Začalo to dvěma inkasovanými góly po našem nedůrazu," hledal příčiny porážky nymburský trenér Pavel Bičiště. „Šance jsme měli i v první třetině, ale to nás vychytal Stejskal nebo jsme to dávali vedle. Brankář Jablonce chytal výborně celou sérii," pokračoval v hodnocení kouč.

Jeho tým se nevzdal, bojoval a snížil. Až na rozdíl jediného gólu. „Tím jsme byli ve hře. Ale místo toho, abychom se dostali do tlaku, tak přišla vyloučení. Dvakrát jsme hráli power play, ale nakonec jsme prohráli," litoval Bičiště.

Závěr zápasu okořenily dvě bitky. „To bylo takové ukončení celé série. Soupeř vyhrál zaslouženě. Věřil jsem, že to zvládneme, ale nestalo se. Dva nebo tři góly jsme dostali do prázdné, tam jsme špatně bránili," dodal trenér Nymburka.

Branky: 36. Stehlík, 52. Kříž (Loučka, Dyrynk), 52. Stehlík (Šimek, Smejkal) – 6. Havlas (Bříška), 9. Bříška (Havlas), 46. Mulač (Moravec), 50. Bříška (Nevyhoštěný), 59. Bříška, 60. Zeman. Třetiny: 0:2, 1:0, 2:4.
NED Hockey Nymburk: Brázdil – Kříž, Loučka, Knesl, Hes, Rittig, Saňa – Smejkal, Šimek, Stehlík – Eis, Bičiště, Barbora – Kuzďas, Dyrynk, Kuncek.

3.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Hnutí ANO slaví vítězství ve volbách.
110

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

ON-LINE: Ptejte se mistra světa v malém fotbale Františka Hakla

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

KRÁTCE: Komunisté propadli

Nymbursko - Přečtěte si krátké zprávy z volebního dění v regionu!

Nymburk – Nastříleli přesně o polovinu víc bodů než jejich soupeř. Favorizovaní basketbalisté Nymburka sfoukli v dalším kole Kooperativa NBL mužstvo Olomoucka. A se soupeřem se nemazli, předvedli opravdovou smršť.