Nymburk – Zlonice 6:5

Domácí měli od začátku herně navrch, ale dvě třetiny se trápili střelecky. Navíc několikrát předvedl své umění hostující brankář. O gól prohrál Nymburk první třetinu, stejně tak druhou dvacetiminutovku. Obrat dokonali domácí v poslední třetině. Dali tři branky a zaslouženě se radovali ze zisku všech tří bodů.

„Je fakt, že jsme se střelecky hodně trápili,“ přiznal trenér nymburských hokejistů Pavel Bartoníček. „V plné nahotě se promítlo to, že jsme deset měsíců nehráli a netrénovali. Musíme tady brát tp, že máme tři body,“ potěšilo Bartoníčka.

Bodové hody měl Jakub Kuzďas, který dal tři branky a u zbylých tří asistoval. „Je to člověk na správním místě. Já ale nechci nikoho vyzdvihovat, hlavní je, že jsme vyhráli,“ dodal kouč vítězného celku.

Branky a nahrávky: 10. J. Kuzďas (Lokajíček), 30. Velechovský (J. Kuzďas), 35. J. Kuzďas, 41. Šifta (J. Kuzďas), 44. J. Kuzďas (Kos, Šafra), 48. Lokajíček (J. Kuzďas) - 2. Seiboth (Klovrza), 6. Šnajdr (Jeschke), 32. Žilík (Šnajdr), 34. Šnajdr (Žilík), 38. Jeschke (Šnajdr, Žilík). Třetiny: 1:2, 2:3, 3:0.

HC Nymburský Lev: Heneš – A. Kuzďas, A. Toman, Cicvárek, Lokajíček, Novotný - Straňák, Kos, Musil, Velechovský, Hrdina, Kříž, K. Toman, Šifta, Šafra, Dvořák, J. Kuzďas.