Velké Popovice dostaly výprask

Střední Čechy – Hokejová Krajská liga mužů měla na programu už čtrnácté dějství, které bylo doslova pohromou pro favority. Největší překvapení se zrodilo v Rakovníku, kde vedoucí Velké Popovice inkasovaly osm branek a sami se neprosadily ani jednou.

30.11.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Domácí led nebyl výhodu ani pro slánské Lvi, kteří doma přenechaly všechny body Žabonosům. Obdobně doma dopadl i HC Příbram, který zatížil konto rezervy Mladé Boleslavi jen jedním gólem, což na body nemohlo stačit. V pořádné krizi zůstává Králův Dvůr, který doma nestačil ani na nováčka z Poděbrad.

O propadák domácích týmů se postarala i Vlašim, která nestačila na Kralupy. A tak čest domácích zahraňovala Jesenice, která si snadno poradila s beznadějně posledními Zlonicemi. Vítězstvím se tak přiblížila k Velkým Popovicím na čtyři body.

Rakovník – V. Popovice 8:0
Hosté se střelecky vůbec neprosadili. K vítězství Rakovníku rozhodla už druhá část, v níž Popovice pětkrát inkasovaly.
Branky: Kounovský 2, Douda, Hoffmann, Kříž, Mikeš, Gebhart, Klaus. Rozhodčí: Švejda – Holec, Záhora. Vyloučení: 8:12. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 2:0, 5:0, 1:0.

Příbram – Ml. Boleslav B 1:4
Domácí nevstoupili do zápasu dobře, po první třetině prohrávali 0:2 a manko už dohnat nedokázali. Domácí zkusili i power play, ale Tylich nastřelil Kristeka tak nešťastně, že kotouč se od něho odrazil a skončil v domácí brance.
Branky: Klaus – Moc, Ficek, Klikar, Kristek. Rozhodčí: Doubek – Bernard, Jelínek. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. Třetiny: 0:2, 0:0, 1:2.

Slaný – Žabonosy 3:5.
Po vyrovnané první třetině si hosté vytvořili ve druhé části dvoubrankový náskok, který uhájili až do konce zápasu.
Branky: Lapáček 2, Šelicha – Hutla 2, Turyna, Svoboda, Beňovský. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 0:2, 2:2.

Vlašim – Kralupy 1:3
Hosté si v prvních dvou minutách vytvořili tříbrankový náskok a tím vlastně rozhodli o tříbodovém zisku. Vlašim se prosadila střelecky jen jednou v poslední třetině.
Branky: Dýcka – Šarše, Justa, Hošek. Vyloučení: 6:8. Třetiny: 0:1, 0:2, 1:0.

Králův Dvůr – Poděbrady 1:5
Krize domácího celku dál pokračuje. V první části byli domácí lepším týmem, bruslili, kombinovali a Poděbrady drželi pod tlakem. Přesto šli do vedení hosté. Ve druhé třetině domácí nevyužili dvojnásobnou přesilovku a iniciativu přebírali hosté, kteří už v závěru třetiny byli lepším týmem. Krizi dokonali domácí v poslední části, kdy hráli přesilovku, ale v oslabení inkasovali. Domácí snížili na rozdíl dvou branek, ale poslední slovo měly znovu Poděbrady.
Branky: Šnaidauf – Skokan 2, Pittel, Zeman, Šebesta. Rozhodčí: Čáp – Novotný, Vodák. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0, Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:4.

Jesenice – Zlonice 8:1
Jednoznačná cesta domácího celku za bodovým ziskem. Přesto bylo k vidění utkání slabé úrovně. Domácí zpočátku podle předpokladů tvořili hru, ale postupně se chaotickému a nudnému hokeji přizpůsobili. Po dostatečném náskoku domácí nudnou hru jen kontrolovali.
Branky: Gron 3, Patera, Štíbr, Fiala, Spurný, Pešta – Lacina. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 10:5. Využití: 2:0. Oslabení: 2:0. Třetiny: 2:1, 3:0, 3:0.

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 18 000 Kč Uklízeči veřejných prostranství, čističi kanalizací a příbuzní pracovníci ÚDRŽBA ZELENĚ, CHODNÍKŮ A KOMUNIKACÍ, ÚKLID OBCE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, bezúhonnost, odpovědný přístup k plnění úkolů, manuální zručnost, organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, , Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky., , Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně.. Pracoviště: Obec kostomlaty nad labem, Hronětická, č.p. 237, 289 21 Kostomlaty nad Labem. Informace: Helena Hanslová, +420 325 538 611,734 202 166. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru OBSLUHA VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní doba od 6 hod., dle jednotlivě objednaných zakázek., , Požadujeme: řidičský průkaz VZV, dobrý zdravotní stav, fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, § 92;, , Kontaktovat nás můžete e.mailem, telefonicky nebo osobně každý čtvrtek v době od 9:00 - 10:00 hod. na adrese: K Letišti 2219, Nymburk.. Pracoviště: Model obaly a.s., K Letišti, č.p. 2219, 288 02 Nymburk 2. Informace: Vendula Škorpíková, +420 257 212 257. Výroba - Výroba Strojírenští technici kontroly kvality, 28 000 Kč Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech KONTROLOR KVALITY. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: praxe v oblasti výrobní kontroly výhodou, znalost prostředí strojírenské firmy výhodou, ochota učit se novým věcem a přístupům, schopnost čtení a porozumění technických výkresů, pečlivost, svědomitost a důraz na přesné plnění zadaných úkolů., , Pracovní náplň: kontrola kvality u strojírenské firmy na výrobu ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů, vizuální a rozměrová kontrola polotovarů a hotových výrobků, formální evidence zkontrolovaných produktů, úzká spolupráce s vedoucím výroby a technickým oddělením., , Nabízíme: možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru, odpovídající platové ohodnocení + prémie, 5 týdnů dovolené, dotované stravování v areálu společnosti, stravenky, lokalita Sadská;, , Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Cpos s.r.o - sadská, Husínek, č.p. 30, 289 12 Sadská. Informace: Jakub Fremund, +420 724 163 500. Výroba - Výroba Seřizovači 23 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů SEŘIZOVAČ - ÚDRŽBÁŘ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: obsluha zařízení na jednotlivých pracovištích, zabezpečení plynulého a bezpečného provozu strojů a zařízení, provádění záznamů do výrobní dokumentace;, , Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, manuální zručnost, orientace v technické dokumentaci a normách, zodpovědnost a samostatnost;, , Nabízíme: garantování pravidelné vyplácení mzdy ve stejný den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu ve formě stravenek, sleva na firemní výrobky, zázemí stabilní společnosti; , , Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem v době od 7:00 - 15:00 hod.. Pracoviště: Technologický park hořátev, 289 12 sadská, 289 13 Zvěřínek. Informace: Lucie Podhorová, +420 325 545 450.

Kouč Švábenský: I kdybychom hráli týden, nespadne to tam

Fotbalisté Kostelní Lhoty (ve žlutém) hostili v dalším kole okresního přeboru nováčka z Kněžic
21

Nováček přeboru loupil, Jíkev nadělovala

Hokejisté vyzvou šestibodový tým

Nymburk – Mají za sebou první dvě střetnutí nové sezony a na kontě žádný bod. Hokejisté NED Hockey Nymburk si druholigový start představovali určitě jinak. Už ve středu mají další šanci na nápravu, hrají totiž na svém ledě a před svými příznivci. Soupeřem jim bude celek Trutnova.

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.