3. TŘÍDA – 2. MÍSTO

Výsledkově nejúspěšnější byla třetí třída, tedy ročník 2014. V turnaji, kde se představilo 7 týmů, a každý s každým odehrál tři desetiminutová utkání, dokázali Nymburští Lvi dvakrát porazit Hradec Králové. Dvakrát porazili třeba i tým z pražských Letňan, který se pyšní obrovskou mládežnickou základnou. V rozhodujících třech zápasech třikrát remizovali s Kolínem, který v ostatních zápasech ztratil jen jediný bod a na turnaji zvítězil. Nymburští Lvi tak brali stříbro, třetí skončil Hradec Králové. „Předvedli jsme skvělé výkony a můžeme být s turnajem spokojeni,“ řekl trenér Karel Horáček mladší. „Naši kluci podali skvělý výkon a jsem rád, že se dokážeme měřit s velkými kluby,“ doplnil ho druhý z trenérů Josef Šafra.

Výsledky HC Nymburský Lev: Nymburk – Hradec Králové 1:0, 3:1, 0:8, Nymburk – Kolín „B“ 3:1, 5:2, 3:2, Nymburk – Jičín 2:0, 1:2, 3:2, Nymburk – Kolín „A“ 1:1, 3:3, 3:3, Nymburk – Kobra Praha 2:1, 2:1, 2:2, Nymburk – Letňany 1:0, 0:1, 5:3.

Pořadí: 1. SC Marimex Kolín 32 bodů, 2. HC Nymburský Lev 25, 3. Mountfield Hradec Králové 22, 4. HC Letci Letňany 19, 5. HC Kobra Praha 16, 6. HC Autocentrum Jičín 12, 7. SC Marimex Kolín „B“ 0.

1. A 2. TŘÍDA – 7. MÍSTO

Svůj první velký domácí turnaj odehrála i společná kategorie 1. a 2. třídy. Výsledkově se jim nedařilo, ale herně měl Nymburk několik světlých okamžiků. „Třeba zápas proti Benátkám nám ukázal, že když se kluci soustředí a chtějí, tak umí hrát pěkný hokej. Znovu se vrhneme do tréninku a budeme vše zlepšovat,“ řekl po turnaji trenér Jan Petroušek.

Pořadí: 1. HC Sparta Praha, 2. SC Marimex Kolín, 3. Bílí Tygři Liberec, 4. HC Poděbrady, 5. HC Benátky nad Jizerou, 6. HC Junior Mělník, 7. HC Nymburský Lev.

MLADŠÍ ŽÁCI – 4. MÍSTO

Na turnaj do „nafukovačky“ v Hořovicích vyrazili mladší žáci. Suverénem turnaje, kde hrál každý s každým, a pak se hrálo i finále a souboj o 3. místo, se stal HC Škoda Plzeň. Indiáni nastříleli 43 branek a jen 5 jich inkasovali. Nymburští Lvi po prohře s Plzní a Spartakem Žebrák dokázal uhrát remízu s Třemošnou a nakonec brali čtvrté místo. „Hráli jsme proti jiným a kvalitním týmům, než máme v naší soutěži, navíc do turnaje ročníků 2011 jsme šli se sedmi hráči ročníku 2012. Bylo vidět, že Plzeň je herně a organizačně na vysoké úrovni a nelze se s nimi srovnávat. Ale naši kluci předvedli pěknou a kvalitní hru a byl jsem s naším výkonem velice spokojen. Je vidět, že jsme udělali pěkný kus práce,“ řekl trenér Pavel Bičiště.

Pořadí: 1. HC Škoda Plzeň, 2. Spartak Žebrák, 3. Meteor Třemošná, 4. HC Nymburský Lev.