Po dvou venkovních střetnutích se nymburští hokejisté předvedou opět svému publiku. Ve středu od 18 hodin hostí tým Lední Medvědi Pelhřimov. „Nesmí se nám stát, abychom někoho podcenili. Všechny zápasy jsou hodně vyrovnané," ví před dalším domácím zápasem trenér třetího celku tabulky skupiny Střed Pavel Bičiště.

Lepší bilanci mají po třech vzájemných zápasech Nymburští. Ti vyhráli u soupeře 7:5, pak u něj padli 4:6, doma ale zvítězili vysoko 8:0. „Strach ze soupeře rozhodně nemáme. Dva zápasy s nimi byly sice vyrovnané, ale celkem se nám na Pelhřimov daří," uvedl nymburský trenér. „Když se nám podaří vstřelit góly, bude to dobré. Šance si vytváříme v každém utkání," řekl před středečním střetnutím Bičiště.

V tabulce doma je Nymburk dokonce druhý. Jeho zimní stadion se stal nedobytnou tvrzí. „Doma se nám letos daří a chceme i nadále vyhrávat. Musíme prostě bodovat a já věřím, že se nám to podaří i nyní. V dalším zápase pak totiž jedeme ven," nastínil své plány šéf nymburské střídačky.

Nymburskému mužstvu se vyprázdnila marodka, chybět bude zřejmě jen Karel Bičiště. „Jinak jsme zdraví. A máme i kluky ze Sparty, takže můžeme být skoro kompletní," dodal trenér Pavel Bičiště.

Nymburk má na třetím místě třiapadesát bodů, jeho středeční soupeř je sedmý a má o třináct bodů méně. Splní ve středečním zápase nymburští hokejisté roli favorita?