NYMBURK – SC KOLÍN 5:0

Žádný úvodní tlak domácích se nekonal. Začalo se opatrně a naopak hosté zahrozili v úvodních dvou přesilovkách. Domácí se osmělili až později. První velký závar ještě Kolínští přežili, ovšem v oslabení už inkasovali. Jiránek obral za brankou o puk brankáře Sejpala a benjamínek nymburského týmu Havlena se mohl radovat ze své premiérové branky v kategorii dospělých. Nymburští díky střele Malínského využili i druhou početní výhodu a do kabin tak šli s dvougólovým vedením v zádech.

Na začátku prostředního dějství putoval na trestnou lavici další kolínský hráč a domácí do třetice výhodu jednoho muže přetavili v branku, když se dorážkou prosadil Jiránek. Po třetí inkasované brance zapnuli Kolínští na vyšší obrátky, až do konce třetiny měli převahu, vytvořili si řadu šancí, jenže na Bílka v nymburské brance nevyzráli.

Do třetí části nahradil Sejpala v brance Kolína Brázdil. Také on ale po několika minutách inkasoval. Po buly v obranném pásmu hostí se dostal puk ke Stehlíkovi a ten přesnou ranou počtvrté rozjásal domácí příznivce. Pátá branka domácích padla opět v početní převaze. Rys poslal křižnou přihrávku na Sedláka a ten z první propálil Brázdila. V závěru ještě mohl přidat šestý gól Jiránek, jeho střela se ale zastavila na tyči kolínské branky.

Branky: 16. Havlena (Jiránek), 18. Malínský (Šimek), 25. Jiránek (Šimek), 50. Stehlík (Rys), 54. Sedlák (Rys). Rozhodčí: Vokřál. Vyloučení: 9:9. Využití: 4:0. Diváci: 830. Třetiny: 2:0, 1:0, 2:0.
Nymburk: Bílek – Malínský, Havlena, Vrba, Šefl, Kulich, Sem – Jiránek, Sirotek, Šimek – Rys, Stehlík, Sedlák – Dvořák, Belay, Velechovský – Tregl, Protivný, Bičiště.
Kolín: Sejpal (od 40. minuty Brázdil) – Barták, Pácal, Pýcha, Hanzl, Nedbal, Kulhánek, Špringl – Skokan, Morkes, Kadlec, Šifta, Malý, Mejzr, Cerk, Ježek, Šafránek, Jankovský, Vágner, Zumr, Semirád.

JAKUB MARVAN