HC CHOTĚBOŘ –  NYMBURK 3:6

Domácí opět nastoupili v okleštěné sestavě, kterou museli doplnit čtyřmi juniory. Přesto se dostali na začátku 4. minuty do vedení. Nymburk se však inkasovanou brankou nenechal zaskočit a chvilku na to bylo vyrovnáno, když se v přesilovce prosadil Cicvárek. Druhou branku hostí přidal Marek, třetí Stehlík, to využil další početní výhodu.

Na začátku prostřední dvacetiminutovky se opět prosadil Stehlík a krátce nato potrestal další vyloučení domácího hráče Kulich, který si krásně najel na Bílkovu přihrávku. Čtyřbrankové vedení hosty trochu ukolébalo a domácím se tak podařilo dvěma brankami snížit. Brankáře Bílka v nymburské brance překonal nejprve Varga a po něm Kesner.

V závěrečné části už si nymburští hokejisté hlídali dvoubrankové vedení. Krátce před koncem domácí odvolali brankáře a pokusili se ještě o zázrak, těsně před sirénou ale skóroval Sirotek pošesté.

Branky: 4. Kesner (Hospodka), 32. Varga (Fibikar), 39. Kesner (Brychta) – 8. Cicvárek (Tregl), 14. Marek (Stehlík), 19. Stehlík (Šimek, Tregl), 21. Stehlík, 26. Kulich (Bílek), 60. Sirotek (Sedlák).
Nymburk: Bílek – Cicvárek, Malinský, Sem, Kulich, Vrba, Havlena – Tregl, Šimek, Stehlík, Sedlák, Dvořák, Sirotek, Protivný, Bílek, Belay, Velechovský, Bičiště, Marek.

Jakub Marvan