NYMBURK - KOLÍN
4. zápas play off
pátek 9. 3. 2018
18 hodin
ZS Nymburk

Domácí budou hrát o prodloužení sezony, Kolín o volnou neděli a delší odpočinek před čtvrtfinále. Jinými slovy, pokud Nymburk vyhraje, vynutí si pátý zápas série, který by se hrál v neděli na ledě Kolína. Pokud vyhraje Kolín, Nymburku skončí sezona a kozlové budou do středy 14. března zápasově odpočívat a trénovat.

To jsou jediné dva možné scénáře. Jak to dopadne, se dozvíte v zítřejším vydání. Co si od dnešního mače slibují oba trenéři?

"Ve středu jsme prohráli, ale byl to jen jeden zápas. Třetí zápas série. Prohráváme 1:2 v sérii. Teď se hraje u nás. Budeme se snažit poprat o výhru. Chtěli bychom zápas dovést do vítězného konce a prodloužit sérii ještě do pátého zápasu,“ vyslovil své přání trenér Nymburka Pavel Bičiště.

Jeho kolega, kolínský trenér Petr Martínek si přeje v podstatě to samé. Vyhrát. "My jedeme do Nymburka s jednoznačným cílem uspět. Osmifinále chceme zvládnout a mít víc času na odpočinek před čtvrtfinále. Ale nechceme předbíhat. Uvidí se po pátečním utkání. Uděláme vše proto, abychom vyhráli,“ řekl kouč Kolína.

Dosavadní výsledky
Kolín – Nymburk ⋌2:1 pp
Nymburk – Kolín ⋌1:0 pp
Kolín – Nymburk ⋌5:2

* Stav série 2:1 pro Kolín.