SHK HODONÍN – NYMBURK 9:1

Opět se potvrdilo, že Nymburk to na Hodonín neumí. Pátý vzájemný zápas a pátá porážka, přičemž tato byla nejvyšší.

Už po první třetině bylo téměř jasné, že Nymburk si z Moravy body domů neodveze. Prohrával totiž 0:3. Druhá část hry vyšla hostům mnohem lépe a Martinec svým gólem vykřesal jiskřičku naděje. Ta však zhasla hned na začátku poslední dvacetiminutovky. V průběhu třetí třetiny Nymburští celkem šestkrát inkasovali a nakonec mohli být rádi, že neodjeli s potupnou desítkou. Z devíti gólů inkasoval Nymburk pětkrát v oslabení.

Branky: 2. Medřický (Kuba, Kučera), 11. Medřický (Kučera), 13. Sajdl (Fiedler, Skočovský), 41. Kříž (Sajdl, Pokorný), 54. Peš (Stejskal, Červenka), 55. Smetana (Charvát, Oško), 57. Stejskal (Šťastný, Peš), 59. Popela (Pokorný), 59. Sajdl (Skočovský, Šťastný) – 22. Martinec (Šefl). Rozhodčí: Vaněk. Vyloučení: 5:10, navíc Sedlák a Bílek (oba Nymburk) 10 minut. Využití: 5:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 887. Třetiny: 3:0, 0:1, 6:0. Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 9:1.
Nymburk: Kareš (od 13. Matoušek) – Knesl, Malinský, Šefl, Sem, Kozák, Vlach – Tregl, Velechovský, Sedlák – Martinec, Belay, Jonáš – Bílek, Dvořák, Šimek – Drda.