Ve skupině A se dařilo i devítce a osmičce Kladna. Obě kladenská družstva dokázala v Kladně bodovat. Na druhé straně si s chutí zastřílela sedmička Příbrami, která nadělila Veselí n. L. osmnáct branek.

Skupina A

8. třídy – Finále o 1. až 6. místo
26. kolo:
Chomutov – HC Kladno 2:3. Ostatní zápasy byly pro nemoc odloženy.

1. Ústí n. L. ⋌13 10 1  2  75:46  21
2. Karlovy Vary⋌ 13  8 2  3  70:53  18
3. Kadaň⋌ 13  7 1  5  66:62  15
4. Litvínov ⋌13  7 0  6  86:66  14
5. HC Kladno ⋌14  3 0  9  49:67   8
6. Chomutov ⋌14  1 2 11  33:85   4

8. třídy – Finále o 7. až 12. místo
26. kolo:
Teplice – Sokolov 11:2. Ostatní zápasy byly pro nemoc hráčů odloženy.

7. Klášterec n. O. ⋌13 10 1 2  93:43  21
8. Teplice ⋌14  9 2 3  73:43  20
9. Most⋌ 13  7 0 6  61:58  14
10. Sokolov ⋌14  3 4 7  58:85  10
11. Litoměřice ⋌13  2 4 7  35:71   8
12. Děčín⋌ 13  2 3 8  51:71   7

7. třídy – Finále o 1. až 6. místo
26. kolo:
Chomutov – HC Kladno 2:2. Ostatní zápasy byly pro nemoc hráčů odloženy.

1. Karlovy Vary ⋌13 12 1  0  78:32  25
2. Ústí n. L. ⋌13  8 3  2  69:46  19
3. Chomutov⋌ 14  6 3  5  64:54  15
4. Litvínov ⋌13  5 1  7  74:70  11
5. HC Kladno ⋌14  1 5  8  43:60   7
6. Kadaň ⋌13  1 1 11  35:101  3

7. třídy – Finále o 7. až 12. místo
26. kolo:
Teplice – Sokolov 2:3. Ostatní zápasy byly pro nemoc hráčů odloženy.

7. Most⋌ 13 10 1  2   95:52  21
8. Litoměřice ⋌13  9 1  3  114:53  19
9. Klášterec n. O. ⋌13  8 0  5   84:76  16
10. Děčín⋌ 13  7 0  6   62:56  14
11. Sokolov ⋌14  3 1 10   63:121  7
12. Teplice ⋌14  1 1 12   34:94   3

6. třídy – Finále o 1. až 6. místo
26. kolo:
HC Kladno – Chomutov 9:0, Ústí n. L. – Karlovy Vary 4:4, Kadaň – Litvínov 7:5.

1. Kadaň⋌ 14 12 0  2   93:38  24
2. Litvínov ⋌14  9 1  4  115:50  19
3. HC Kladno⋌ 14  9 0  5   99:55  18
4. Karlovy Vary⋌ 14  7 2  5  120:68  16
5. Ústí n. L. ⋌14  2 2 10   32:92   6
6. Chomutov⋌ 14  0 1 13   24:180  1

6. třídy – Finále o 7. až 12. místo
26. kolo:
Sokolov – Teplice 5:3, Klášterec n. O. – Litoměřice 2:4.

7. Most⋌ 13 11 1  1  112:29  23
8. Děčí⋌13  9 3  1   81:26  21
9. Litoměřice ⋌14  6 2  6   67:70  14
10. Sokolov⋌ 14  5 3  6   60:64  13
11. Klášterec n. O. ⋌14  4 0 10   24:76   8
12. Teplice ⋌14  1 1 12   33:112  3

5. třídy – Finále o 1. až 6. místo
26. kolo:
HC Kladno – Chomutov 1:5, Ústí n. L. – Karlovy Vary 5:1, Kadaň – Litvínov 0:9.

1. Litvínov ⋌14 14 0  0  134:20  28
2. Chomutov ⋌14  8 1  5   77:79  17
3. HC Kladno ⋌14  7 0  7   63:68  14
4. Karlovy Vary⋌ 14  6 2  6   76:83  14
5. Ústí n. L. ⋌14  3 1 10   42:79   7
6. Kadaň ⋌14  2 0 12   38:101  4

5. třídy – Finále o 7. až 12. místo
26. kolo:
Sokolov – Teplice 9:7, Klášterec n. O. – Litoměřice 2:3.

7. Most ⋌13 11 0  2  109:47  22
8. Litoměřice ⋌14 10 1  3  120:44  21
9. Klášterec n. O. ⋌14 10 1  3   74:44  21
10. Teplice ⋌14  4 0 10   81:128  8
11. Sokolov ⋌14  4 0 10   56:111  8
12. Děčín ⋌13  1 0 12   42:108  2

Skupina B

8. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Plzeň – Písek 1:4, Sparta Praha – České Budějovice 6:2, Tábor – Slavia Praha 1:4.
26. kolo: Tábor – Písek 8:2, HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 2:1, České Budějovice – Plzeň 4:4.

1 Slavia Praha⋌ 14 9 2  3  43:25  20
2. Sparta Praha ⋌14 8 1  5  85:50  17
3. HC Mountfield ⋌14 7 3  4  62:49  17
4. Plzeň⋌ 14 7 2  5  69:54  16
5. Písek⋌ 14 4 1  9  36:66   9
6. Tábor⋌ 14 2 1 11  35:86   5

8. třídy – finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
HC Příbram – Hvězda Praha 2:9, Třemošná – PZ Kladno 3:3, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 8:1.
26. kolo: HC Příbram – Veselí n. L. 5:8, Hvězda Praha – Třemošná 5:1, PZ Kladno – Jindřichův Hradec odloženo.

7. Hvězda Praha ⋌14 11 0  3  90:44  20
8. PZ Kladno ⋌13  9 2  2  69:34  20
9. Třemošná⋌ 14  7 4  3  59:55  18
10. Veselí n. L. ⋌14  5 1  8  44:52  11
11. J. Hradec⋌ 13  4 1  8  59:72   9
12. HC Příbram ⋌14  1 0 13  45:109  2

7. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Písek – Plzeň 0:8, HC Sparta Praha – HC Mountfield 4:1, Tábor – HC Slavia Praha 0:4.
26. kolo: Tábor – Písek 6:1, HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 1:6, HC Mountfield – Plzeň 1:5.

1. Sparta Praha ⋌14 10 1  3  60:39  21
2. Slavia Praha⋌ 14  9 2  3  68:44  20
3.Plzeň⋌ 14  9 1  4  69:36  19
4. HC Mountfield ⋌14  7 1  6  59:43  15
5. Tábor⋌ 14  4 0 10  28:59   8
6. Písek⋌ 14  0 1 13  20:83   1

7. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
HC Příbram – Hvězda Praha 6:8, Třemošná – PZ Kladno 4:3, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 5:5.
26. kolo: HC Příbram – Veselí n. L. 18:2, Hvězda Praha – Třemošná 13:2, PZ Kladno – Jindřichův. Hradec odl.

7. Hvězda Praha⋌ 14 11 1  2  92:36  23
8. Třemošná⋌ 14  9 1  4  73:54  20
9. PZ Kladno⋌ 13  8 1  4  73:40  17
10. HC Příbram ⋌14  7 0  7  76:84  14
11. J. Hradec⋌ 13  2 1 10  51:80   5
12. Veselí n. L. ⋌14  1 2 11  27:98   4

6. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Plzeň – Písek 11:0, České Budějovice – Sparta Praha 6:7, Slavia Praha – Tábor 2:8.
26. kolo: Písek – Tábor 4:3, Sparta Praha – Slavia Praha 15.0, Plzeň – České Budějovice 7:0.

1. Sparta Praha⋌ 14 12 0  2  122:28  24
2. Plzeň⋌ 14 12 0  2  107:32  24
3. Tábor⋌ 14  7 1  6   48:48  15
4. Slavia Praha ⋌13  4 0  9   32.88   8
5. HC Mountfield ⋌13  2 2  9   39:77   6
6. Písek ⋌14  2 1 11   26:101  5

6. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 3:4, Hvězda Praha – HC Příbram 5:4, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 8:3.
26. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 5:1, Třemošná – Hvězda Praha 2:4, Jindřichův Hradec – PZ Kladno odloženo.

7. J. Hradec⋌ 13 11 1  1  108:30  23
8. Hvězda Praha ⋌14  9 2  3   63:45  20
9. HC Příbram ⋌14  6 2  6   56:63  14
10. Třemošná⋌ 14  5 2  7   57:49  12
11. Veselí n. L. ⋌14  6 0  8   50:69  12
12. PZ Kladno ⋌13  0 1 12   23:101  1

5. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Plzeň – Písek 10:0, HC Mountfield – Sparta Praha 4:9, Slavia Praha – Tábor 5:3.
26. kolo: Písek – Tábor 3:5, Sparta Praha – Slavia Praha 13.4, Plzeň – HC Mountfield 4:4.

1. Sparta Praha ⋌14 12 0  2  116:30  24
2. Plzeň ⋌14 11 2  1   79:38  24
3. HC Mountfield ⋌13  5 3  5   54:48  13
4. Slavia Praha ⋌13  5 1  7   43:59  11
5. Tábor⋌ 14  2 2 10   35:68   6
6. Písek ⋌14  2 0 12   33:117  4

5. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
PZ Kladno – Třemošná 4:5, Hvězda Praha – HC Příbram 3:1, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 5:1.
26. kolo: Veselí n. L. – HC Příbram 4:6, Třemošná – Hvězda Praha 11:2, Jindřichův Hradec – PZ Kladno odloženo.

7. Třemošná ⋌14 12 0  2   84:50  24
8. J. Hradec ⋌13  9 0  4   99:51  18
9. PZ Kladno ⋌13  8 0  5  103:69  16
10. Hvězda Praha⋌ 14  7 0  7   76:73  14
11. HC Příbram ⋌14  3 1 10   51:111  7
12. Veselí n. L. ⋌14  1 1 12   39:99   3

Skupina C

8. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 5:1, Hradec Králové – Liberec 8:2, Pardubice – Letňany 1:10.
26. kolo: Liberec – SC Kolín 5:1, Letňany – BK Mladá Boleslav 6:2, Hr. Králové – Pardubice 5:3.

1. Letňany ⋌14 12 1  1  97:33  25
2. Hr. Králové ⋌14  9 1  4  59:58  19
3. Liberec⋌ 14  8 0  6  65:53  16
4. Ml. Boleslav ⋌14  4 2  8  43:63  10
5. Pardubice ⋌14  2 3  9  44:63   7
6. SC Kolín⋌ 14  3 1 10  32.70   7

8. třídy – finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 6:5, Slavoj Velké Popovice – HC Krkonoše 4:3, Kobra Praha – Dvůr Králové/ Náchod 3:1.
26. kolo: HC Benátky n. J. – Slavoj Velké Popovice 2:2, Jablonec – Dvůr Králové /Náchod 3:4, HC Krkonoše – Kobra Praha 0:8.

7. Kobra Praha ⋌14 10 0  4  69:44  20
8. V. Popovice⋌ 14  8 4  2  66.45  20
9. Benátky n. J. ⋌14  7 3  4  60:42  17
10. Dvůr Králové ⋌14  7 1  6  64.57  15
11. Krkonoše ⋌14  3 2  9  41:73   8
12. Jablonec⋌ 14  1 2 11  46:85   4

7. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
BK Mladá Boleslav – SC Kolín 9:1, Hr. Králové – Liberec 9:2, Pardubice – Letci Letňany 10:2.
26. kolo: Liberec – SC Kolín 2:11, Letňany – BK Mladá Boleslav 1:1, Hr. Králové – Pardubice 1:5.

1. Hr. Králové ⋌14 12 1  1  78:43  25
2. Pardubice⋌ 14 11 0  3  87:34  22
3. Ml. Boleslav ⋌14  7 2  5  62:44  16
4. Letňany ⋌14  4 2  8  35:64  10
5. Liberec⋌ 14  2 2 10  48:84   6
6. SC Kolín ⋌14  2 1 11  40:81   5

7. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
HC Benátky n. J. – Jablonec 5:4, Slavoj Velké Popovice – Krkonoše 3:3, Kobra Praha – Dvůr Králové 4:2.
26. kolo: HC Benátky n. J. – Slavoj Velké Popovice 12:5, Jablonec – Dvůr Králové /Náchod 4:6, Krkonoše – Kobra Praha 5:2.

7. Krkonoše ⋌14 10 2  2  81:43  22
8. Kobra Praha⋌ 14  8 2  4  67:55  18
9. V. Popovice⋌ 14  8 2  4  67:56  18
10. Dvůr Králové ⋌14  6 1  7  72:64  13
11. Benátky n. J. ⋌14  4 0 10  58:85   8
12. Jablonec ⋌14  2 1 11  44:86   5

6. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Liberec – Hradec Králové 1:4, Letci Letňany – Pardubice 6:1, SC Kolín – BK Mladá Boleslav odloženo.
26. kolo: SC Kolín – Liberec 4:1, BK Mladá Boleslav – Letci Letňany 3:4, Pardubice – Hr. Králové 2:1.

1. Letňany ⋌14 12 1  1  86:39  25
2. Hr. Králové ⋌ 14 10 1  3  87:46  21
3. Pardubice⋌ 14  6 1  7  57:63  13
4. Kolín⋌ 13  6 0  7  68:68  12
5. Ml. Boleslav ⋌13  4 2  7  40:59  10
6. Liberec⋌ 14  0 1 13  33:96   1

6. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
Jablonec – HC Benátky n. J. 1:10, Krkonoše – Sj. Velké Popovice 6:2, Dvůr Králové – Kobra Praha 6:4.
26. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 3:6, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 7:5, Kobra Praha – Krkonoše 1:12.

7. Krkonoše ⋌14 13 1  0  114:28  27
8. V. Popovice⋌ 14  9 2  3  117:47  20
9. Benátky n. J. ⋌14  6 1  7   74:78  13
10. Jablonec ⋌14  6 1  7   61:97  13
11. Kobra Praha⋌ 14  3 1 10   39:105  7
12. Dvůr Králové ⋌14  2 0 12   38:88   4

5. třídy – Finále o 1. až 6. místo
25. kolo:
Liberec – Hradec Králové 5:6, Letci Letňany – Pardubice 6:6, SC Kolín – BK Mladá Boleslav odloženo.
26. kolo: SC Kolín – Liberec 7:2, BK Mladá Boleslav – Letci Letňany 0:6, Pardubice – Hr. Králové 14.1.

1. Letňany⋌ 14 12 1  1  110:30  25
2. Pardubice ⋌14 10 2  2  101:53  22
3. Kolín⋌ 13  8 0  5   70:57  16
4. Hr. Králové ⋌14  4 2  8   56:91  10
5. Ml. Boleslav⋌ 13  4 1  8   60:78   9
6. Liberec⋌ 14  0 0 14   39:127  0

5. třídy – Finále o 7. až 12. místo
25. kolo:
Jablonec – HC Benátky n. J. 5:5, Krkonoše – Slavoj Velké Popovice 4:3, Dvůr Králové/Náchod – Kobra Praha 18:3.
26. kolo: Slavoj Velké Popovice – HC Benátky n. J. 1:6, Dvůr Králové/Náchod – Jablonec 17:2, Kobra Praha – Krkonoše 1:5.

7. Benátky n. J. ⋌14 11 3  0  107:36   25
8. Dvůr Králové ⋌14 11 1  2  138:37   23
9. Krkonoše ⋌14  7 1  6   69:73   15
10. Jablonec ⋌14  5 1  8   60:111  11
11. Kobra Praha ⋌14  4 0 10   58:91    8
12. V. Popovice ⋌14  1 0 13   33:117   2