Skupina A

8. a 7. třídy – 22. kolo: HC Kladno – Teplice 4:4, 14:0, Litoéměřice – Kadaň 3:5, 9:0, Chomutov – Klášterec n. O. 4:2, 5:1, Karlovy Vary – Sokolov 6:0, 11:1, Litvínov – Děčín 10:1, 7:2.

8. třídy

 1. Ústí n. L.⋌ 22 21 0  1  202:43   42
2. Kadaň ⋌22 18 1  3  161:71   37
3. Karlovy Vary ⋌22 16 2  4  148:66   34
4. Litvínov ⋌22 15 0  7  188:90   30
5. HC Kladno⋌ 22 10 3   9   96:70   23
6. Chomutov⋌ 22 10 2 10  105:100  22
7. Klášterec n. O. ⋌22  9 0 13  115:126  18
8. Teplice⋌ 22  7 3 12   75:119  17
9. Most ⋌22  8 0 14   72:119  16
10. Sokolov ⋌22  4 2 16   67:158  10
11. Děčín⋌ 22  3 2 17   71:170   8
12. Litoměřice⋌ 22  2 3 17   49:217   7

7. třídy

 1. Karlovy Vary⋌ 22 21 0  1  188:50   43
2. Chomutov ⋌22 17 2  3  167:62   36
3. Ústí n. L. ⋌22 16 3  3  143:60   35
4. Litvínov ⋌22 14 1  7  180:94   29
5. HC Kladno ⋌22 10 4  8  108:71   24
6. Litoměřice⋌ 22 11 1 10  142:113  23
7. Most⋌ 22 11 1 10  123:106  23
8. Kadaň ⋌22 11 0 11   94:133  22
9. Děčín⋌ 22  5 0 17   68.129  10
10. Klášterec n. O. ⋌22  5 0 17   82:171  10
11. Sokolov⋌ 22  2 2 18   76:230   6
12. Teplice ⋌22  1 1 20   44:196   3

6. a 5. třídy – 22. kolo: Teplice – HC Kladno 0:21, 0:17, Kadaň – Litoměřice 19.0, 6:1, Klášterec n. O. – Chomutov 2:3, 1:8, Most – Ústí n. L. 0:3, 6:11, Sokolov – Karlovy Vary 4:3, 0:10, Děčín – Litvínov 3:3, 0:10.

6. třídy

 1. Kadaň ⋌22 20 0  2  264:41   40
2. Litvínov ⋌22 18 2  2  251:54   38
3. HC Kladno ⋌22 18 0  4  253:63   36
4. K. Vary⋌ 22 16 1  5  247:86   33
5. Děčín⋌ 22 10 4  8  117:89   24
6. Most⋌ 22 10 1 11  139:115  21
7. Ústí n. L. ⋌22 10 1 11   97:106  21
8. Sokolov⋌ 22  6 2 14   64:195  14
9. Litoměřice ⋌22  6 1 15   85:181  13
10. Chomutov⋌ 22  5 0 17   64:209  10
11. Klášterec n. O. ⋌22  4 0 18   29:215   8
12. Teplice⋌ 22  3 0 19   44:300   6

5. třídy

1. Litvínov ⋌22 22 0  0  268:23   44
2. K. Vary ⋌22 17 2  3  238:74   36
3. Chomutov ⋌22 17 1  4  200:89   35
4. HC Kladno⋌ 22 16 1  5  207:59   33
5. Kadaň ⋌22 14 0  8  171:95   28
6. Ústí n. L. ⋌22 10 2 10  114:97   22
7. Most⋌ 22 10 1 11  112:133  21
8. Klášterec n. O. ⋌22  8 1 13   82:134  17
9. Litoměřice⋌ 22  7 2 13  118:144  16
10. Teplice ⋌22  3 0 19   78:271   6
11. Sokolov ⋌22  3 0 19   45:240   6
12. Děčín⋌ 22  0 0 22   33:307   0

Skupina C

8. a 7. třídy – 24. kolo: Liberec – Mladá Boleslav 10:2, 4:7, SC Kolín – Pardubice 4:2, 2:6, Letňany – Hradec Králové 10:3, 3:5, Jablonec – Kobra Praha 3:5, 1:7, Dvůr Králové – Velké Popovice 5:3, 4:8, Krkonoše – HC Benátky n. J. 4:0, 4:2.

8. třídy

O 1. – 6. místo

 1. Letňany⋌ 12 10 1 1  81:30  21
2. Hr. Králové ⋌12  7 1 4  46:53  15
3. Liberec⋌ 12  7 0 5  58:44  14
4. Ml. Boleslav ⋌12  3 2 7  36:56   8
5. Pardubice⋌ 12  2 3 7  40:48   7
6. Kolín⋌ 12  3 1 8  30:60   7

O 7. – 12. místo

 7. V. Popovice⋌ 12 7 3 2  60:40  17
8. Kobra Praha⋌ 12 8 0 4  58.43  16
9. Benátky n. J.⋌ 12 6 2 4  52:35  14
10. Dvůr Králové⋌ 12 6 1 5  59:51  13
11. Krkonoše ⋌12 3 2 7  38:61   8
12. Jablonec⋌ 12 1 2 9  38:75   4

7. třídy

O 1. – 6. místo

 1. Hr. Králové ⋌12 11 1  0  68:36  23
2. Pardubice ⋌12  9 0  3  72:31  18
3. Ml. Boleslav ⋌12  6 1  5  56:50  13
4. Letňany ⋌12  4 1  7  32:53   9
5. Liberec ⋌12  2 2  8  44:64   6
6. Kolín⋌ 12  1 1 10  28:70   3

O 7. – 12. místo

 7. Krkonoše ⋌12 9 1  2  73:38  19
8. V. Popovice ⋌12 8 1  3  59:41  17
9. Kobra Praha⋌ 12 7 2  3  61:48  16
10. Dvůr Králové⋌ 11 5 1  5  60:48  11
11. Jablonec ⋌12 2 1  9  36:75   5
12. Benátky n. J. ⋌12 2 0 10  41:76   4

6. a 5. třídy – 24. kolo: Mladá Boleslav – Liberec 4:3, 13:2, Pardubice – SC Kolín 5:2, 11:1, Hradec Králové – Letci Letňany 6:4, 1:5, Kobra Praha – Jablonec 3:5, 5:7, Velké Popovice – Dvůr Králové Náchod 7:1, 3:6, Benátky n. J. – Krkonoše 1:9, 4:4.

6. třídy

O 1. – 6. místo

 1. Letňany ⋌12 10 1  1  76:35  21
2. Hr. Králové⋌ 12  9 1  2  82:43  19
3. Pardubice ⋌12  5 1  6  54:56  11
4. Kolín ⋌12  5 0  7  64:67  10
5. Ml. Boleslav⋌ 12  4 2  6  37:55  10
6. Liberec ⋌12  0 1 11  31:88   1

O 7. – 12. místo

 7. Krkonoše⋌ 12 11 1  0   96:25  23
8. V. Popovice ⋌12  9 2  1  112:35  20
9. Jablonec⋌ 12  6 1  5   55:80  13
10. Benátky n. J.⋌ 12  4 1  7   58:74   9
11. Kobra Praha ⋌12  3 1  8   34:87   7
12. Dvůr Králové ⋌12  0 0 12   25:79   0

5. třídy

O 1. – 6. místo

 1. Letňany ⋌12 11 0  1  98:24  22
2. Pardubice⋌ 12  9 1  2  81:46  19
3. Kolín ⋌12  7 0  5  63:55  14
4. Ml. Boleslav ⋌12  4 1  7  60:72   9
5. Hr. Králové⋌ 12  3 2  7  49:72   8
6. Liberec ⋌12  0 0 12  32:114  0

O 7. – 12. místo

 7. Benátky n. J. ⋌12 10 2  0   96:29  22
8. Dvůr Králové ⋌12  9 1  2  103:32  19
9. Krkonoše⋌ 12  5 1  6   60:69  11
10. Jablonec ⋌12  5 0  7   53:89  10
11. Kobra Praha ⋌12  4 0  8   54:68   8
12. V. Popovice⋌ 12  1 0 11   28:107  2