Spartak Vlašim - HC Poděbrady 6:2

V první třetině byla hra vyrovnaná. Domácí šli do vedení ve 4. minutě brankou Kucharčíka. Poděbrady ovšem během minuty skóre otočily brankami Terče a Šulce.

Ve druhé třetině byli mnohem aktivnější domácí a třemi góly během deseti minut otočili skoŕe na svou stranu. Poděbrady i za přispění nepřesných výroků rozhodčího začaly ztrácet nervy a nebyly schopny na branky soupeře odpovědět.

Do poslední části šly Poděbrady s cílem otočit výsledek na svou stranu. Tento plán vzal za své během čtyř minut, kdy opět dvakrát inkasovaly. Zápas byl ve 47. minute předčasně ukončen po inzultaci rozhodčího poděbradským hráčem Terčem.

“Chtěl bych podotknout, že pokud radikálně nezměníme přístup ke hře a nezačneme v zápasech jezdit po zadku, potit krev a nezachováme chladnou hlavu, skončí sezona fiaskem. Nerad se vyjadřuji k rozhodčím, ale po třech odpískaných zápasech panem Lukavským musím. Nemyslím, že bychom kvůli němu třikrát prohráli, ale jeho neodpískané fauly na obou stranách pohodě v zápasech rozhodně nepřidají. Jako šla na horu kvalita KLM, kde my zatím zaostáváme, stejně by měla jít vzhůru i kvalita rozhodčích. To se rozhodně neděje a zatím předvedené výkony sudích jsou opravdu tragikomické,“ zlobil se poděbradský kouč David Kubát.

Branky: 4. V. Kucharčík (Dýcka), 25. V. Kucharčík (D. Kucharčík), 31. Jaeger (Dušek), 35. V. Kucharčík (D. Kucharčík), 43. Matějka (Vondráček), D. Kucharčík (Seidl) – 5. Terč (Pittel), 6. Šulc (Kozák). Vyloučení: 7:11, navíc Terč (Poděbrady) TH. Využití: 3:0. Třetiny: 1:2, 3:0, 2:0.
Poděbrady: Král - Končák, Pánek, Kozák, Hurt, Hněvsa, Šulc - Drahoňovský, Svoboda, Vašát - Buldra, Skokan, Löffelmann - Pittel, Terč, Malý.