Hvězda Kladno – Poděbrady 5:3

Poděbrady nastoupily na ledě HC Hvězda Kladno ve značně nekompletní sestavě, většinou s hráči juniorského věku. V první třetině však poděbradské mládí kladenské hokejisty přehrávalo a hosté tak šly do dvoubrankového vedení.

Postupně se však hosté začali přizpůsobovat hře domácích. Do poslední části hry se šlo za vyrovnaného stavu, ovšem domácí využili chyby v poděbradské obraně a dvěma slepenými góly rozhodli o svém vítězství.

Branky: 15. Pavlíček (Stach), 23. Vrkota (Neliba), 37. Chochola (Průcha), 48. Fiedler (Surových), 49. Pavlíček (Průcha) – 10. Wagner (Šebesta, Hurt), 12. Kadeřábek, 33. Struhala (Wagner, Chvalovský). Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 1:2, 2:1, 2:0. Vývoj skóre: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 5:3.

Poděbrady: Beneš (od 31. minuty Vrátný) – Hurt, Šebesta, Struhala, Wagner, Chvalovský, Kozák, Borůfka, Kadeřábek, Novotný, Ševc, Buldra, Hájek, Šulc, Čmejrek.