Písek - Nymburk 3:1

Nymburk hrál díky fantastickým zákrokům brankáře Jágra alespoň o jeden bod až do závěrečné minuty. Za stavu 2:1 zkusil power play, ovšem jeho šance zmařila Kicova střela do opuštěné klece.

Písek byl jednoznačně lepší a taky šel brzo do vedení. Už ve druhé minutě se totiž trefil díky dorážce Bláha. Druhý gól pak přidal v 8. minutě Kica. Ve 33. minutě mohl zvýšit už na 3:0 Kica, naštěstí pro hosty však skákavý kotouč minul. Chvíli poté hrál Nymburk oslabení, ale hned jak byl v plném počtu, překonal vracející se Kratzer ležícího Pinkase, a vrátil Nymburk do hry. Domácí tým pak měl čtyři velké šance, ale uspěl až v power play.

Branky: 2. Bláha, 8. Kica (Pitel, Míka), 60. Kica – 38. Kratzer (Šafář, Jágr). Rozhodčí: Würtherle. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 0:1, 1:0.

Nymburk: Jágr – Kaulfus, Kříž, Haschka, Šafář, Sem, Topič – Dvořák, Nýč, Kadeřábek – Mrňa, Škaloud, Zelenka – Turinský, Kratzer, Šimek