Nymburku vyšel skvěle úvod zápasu. Už v první minutě se trefil Klíma, druhou branku pak přidal Šimek. „Měli jsme výborný vstup do utkání,“ pochvaloval si po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště. Nymburk si udržel dvoubrankové vedení až do konce první třetiny, ve druhé části se však domácím podařilo vyrovnat. „V sestavě domácích hrálo několik hráčů z Jihlavy a na jejich hře to bylo znát,“ poznamenal Bičiště.

Nymburk se dostal ještě jednou do dvoubrankového vedení, ale také tentokrát se domácím podařilo vyrovnat. Krátce po vyrovnání šel ale Nymburk zásluhou Kedršta znovu do trháku. Pátá branka domácí dorazila. „Po našem pátém gólu jsme si začali konečně plnit obranné úkoly tak, jak bych si představoval a když jsme přidali šestou banku, věděl jsem, že vítězství je už blízko,“ prozradil Bičiště. „Velmi dobře se nám podařilo zahrát přesilovky. Byli jsme v nich aktivní, hodně jsme stříleli. Nastříleli jsme venku sedm branek, takže jsem velmi spokojený,“ vyprávěl spokojeně Bičiště.

V dresu Nymburka vstřelil dvě branky Klíma a vše jistil výborným výkonem gólman Blažíček. „Musím je oba pochválit, zahráli velmi dobře,“ uznal spokojený kouč Bičiště.

Jakub Marvan