Nymburk vstupoval do utkání s obavami. „Do utkání jsme nevstupovali s velkými ambicemi, spíše s tím, že nemáme co ztratit. Když to vezmu nastupovali jsme prakticky s poloviční brankářem a bez náhradníka. Reálně hrozilo, že by se do brankářské výstroje musel v průběhu utkání převléknout někdo z hráčů z pole. Nakonec jsme mohli možná pomýšlet i na body, jenže naši útočníci nedokázali domácího brankáře Svobodu překonat,“ litoval vedoucí mužstva.

Ten pak hodnotil také výkon sudího. „To co předvedl v utkání hlavní rozhodčí, to je arogance nejvyššího rázu. Takto jednostranně vedené utkání proti nám, jsem v letošní sezoně ještě nezažil. Naši hráči už v závěru sami křičeli na rozhodčího, že faulovali, ať je vyloučí. Nakonec nám udělil deset dvouminutových a tři osobní desetiminutové tresty,“ vypočítal Vlasák.

„Pro nás jsou důležitá utkání, která budou následovat. Z následujících čtyř totiž hrajeme třikrát doma. Nejprve hrajeme doma s Kláštercem, pak v Kolíně a další dva zápasy opět doma proti Mělníku a Sokolovu. V těchto zápasech bychom chtěli co nejvíce bodovat. Nyní máme týden pauzu, do tréninku se vrací Jágr a stav Rücklova kotníku by se měl také zlepšit,“ doufá Vlasák.

Jakub Marvan