Jablonec – Nymburk 4:3

Nymburku nevyšel vstup do utkání, když už ve 25. vteřině prohrával 1:0. Hostům, kteří dorazili v nekompletní sestavě, se poté zranili tři hráči krátce za sebou, takže zbytek zápasu dohrávali s 12 hráči. Domácí se během utkání dostali do tříbrankového vedení, Nymburští se však dvěma vstřelenými brankami vrátili do zápasu. Jablonecký Stehno ovšem čtvrtou brankou definitivně rozhodl o vítězství. Nymburský Protivný sice tři minuty před koncem snížil na jednobrankový rozdíl, vyrovnat se ale už hostům nepodařilo.

„Hned v úvodu jsme přišli vinou zranění o tři hráče (Martinec – rozřízlý prst – čtyři stehy, Dulovec, Mareš – oba vazy v koleni), takže jsme museli totálně překopat sestavu a dohrávali jsme prakticky na dvě lajny. Na hráčích byl znát velká únava, přesto bojovali. Dokázali jsme stáhnout třígólový náskok a i když jsme nakonec prohráli, jsem vzhledem k průběhu utkání s výkonem hráčů spokojen. Bohužel mě mrzí zranění hráčů. Martinec by měl být snad do začátku ligy fit, ovšem Dulovec a Mareš asi první mistráky nestihnou,“ řekl po zápase trenér Pavel Bičiště.

Branky Nymburka: 37. Hloušek (Sirotek), 43. Sirotek (Vacek), 57. Protivný (Drak). Třetiny: 1:0, 2:1, 1:2.

Nymburk: Rückl – Vlach, Drak, Krejčík, Kaulfus, Pánek, Cicvárek – Martinec, Protivný, Dulovec – Mareš, Sirotek, Hloušek – Hladík J., Vacek, Šimek.

JAKUB MARVAN