Trutnov – Nymburk 2:6

Nymburští hokejisté po dvou porážkách za sebou zabrali a zvítězili na ledě nováčka z Trutnova.

Domácí, tentokráte bez vrchlabských hokejistů působících v Trutnově na střídavý start, nebyli pro Nymburk těžkým soupeřem. Ve vyrovnaném počtu hráčů na ledě si nevytvořili žádnou vyloženou šanci a ani ve dvou dvojnásobných přesilovkách nedokázali nic na hosty vymyslet. Naopak hosté se po dvou akcích jak přes kopírák dostali do dvoubrankového vedení. Mrňa dvakrát ujel v sólovém nájezdu a dvakrát střelou přesně nad lapačku překonal Brože. Další gól přidal po Nýčově přistrčení Sirotek. Pak vykřesal naději pro domácí Andres, který od modré prostřelil Jágra, vzápětí však Mrňa dokončil hattrick a vyhnal Brože z branky.

V poslední části už hosté polevili, přesto však ještě přidali další dvě branky. Domácí dvě minuty před koncem zásluhou Andrese jen kosmeticky upravili skóre.

Branky: 33. Andres (Matějíček), 59. Andres (Mikšovský, Divíšek) - 15. Mrňa (Nedvěd), 27. Mrňa (Zelenka), 32. Sirotek (Nýč), 35. Mrňa (Topič), 50. Šimek (Turinský, Vondrlík), 51. Dvořák (Nýč, Nedvěd). Rozhodčí: Wagner. Vyloučení: 5:10, navíc Mrňa, Jágr (oba N) 10 min. os. tr. Využití: 0:1. Diváci: 350. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:2. Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6.

Nymburk: Jágr – Vlach, Kříž, Nedvěd, Haschka, Sem, Topič, Iterský – Dvořák, Nýč, Sirotek – Škaloud, Mrňa, Zelenka – Fišer, Krätzer, Kadeřábek – Vondrlík, Turinský, Šimek.