V předposledním zápase nadstavbové části druhé hokejové ligy hostil Nymburk na svém ledě tým Sokolova.

Nymburk - Sokolov 6:4

První třetina byla vyrovnaná, ovšem Nymburk dokázal proměnit dvě šance a díky trefám Šimka a Turinského šel do dvoubrankového vedení. I hosté měli dvě obrovské šance, ty ale neproměnili.

Na začátku druhé třetiny přidali Nymburští třetí branku a zdálo se, že je rozhodnuto. Ovšem domácí přestali hrát a začali kupit chyby. Toho hosté využili a během šesti minut skóre srovnali. Důležitý moment přišel ve 34. minutě, kdy se trefil Kadeřábek. I po druhé třetině šel do kabin Nymburk s dvougólovým náskokem, který „vyrobil“ Fišer.

Hosté ale dokázali znovu zápas zdramatizovat. To v přesilové hře neudržel Jágr střelu Tomse a Zucker poslal puk do brány – 5:4. Čtyři minuty před koncem předvedli parádní akci Fišer, Martinec a Šimek a poslední jmenovaný před prázdnou brankou nemohl minout.

Šance Nymburka na postup do play off stouply, naopak Kolín, který prohrál s Roudnicí 4:6, je ve složité situaci.

Branky: 7. Šimek (Fišer, Zeman), 16. Turinský (Vondrlík), 21. Nýč (Dvořák, Kříž), 34. Kadeřábek (Turinský), 38. Fišer (Martinec, Šimek), 56. Šimek (Fišer, Martinec) – 25. Veverka (Zucker), 28. Mudra (Soukup), 32. Kukla (Nový, Veverka), 51. Zucker (Toms). Třetiny: 2:0, 3:3, 1:1. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Diváků: 300.

Nymburk: Jágr – Kaulfus, Kříž, Kos, Zeman, Krejčík, Kumstát – Dvořák, Nýč, Sirotek – Vondrlík, Turinský, Kadeřábek – Fišer, Šimek, Martinec.