Kobra Praha – Nymburk 2:4

Hosté nastoupili do utkání už bez Radka Jágra, který přestoupil do Benešova. Naopak novým hráčem, který se v přípravě představil, byl Tomáš Hertl. Ten již v loňské sezoně za Nymburk hrál.

Hosté začali stejně jako v předchozích přípravných zápasech hodně ospale a až po první přestávce se jejich hra zlepšila. V poslední třetině pak svěřenci trenéra Zbírala rozhodli dvěma brankami o vítězství. „Opět jsme měli špatný vstup do zápasu. Od druhé třetiny jsme ale zvýšili důraz, četnost střel a zrychlili bruslení a tím jsme dostali soupeře v závěru pod tlak,“ řekl po zápase vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák.

Branky: 13. Kala, 34. Honc - 34. Nýč, 35. Dulovec, 48. Turinský, 50. Boháček. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:2.

Nymburk: Kremina - Zeman, Kaulfus, Kos, Boháček, Dvořák, Bartoníček - Vondrlík, Nýč, Prachař - Lipták, Šimek, Fišer - Dulovec, Turinský, Martinec - Hertl.

Dnes nastoupí Nymburk k dalšímu přípravnému zápasu. Na svém zimním stadionu přivítá od 18 hodin Kolín.