Nymburk - Chrudim 3:8

Hokejisté Nymburka nezačali třetí utkání druhého kola play off druhé ligy špatně. Až do 18. minuty držel se soupeřem krok. Pak však inkasovali tři branky během minuty a půl a o utkání bylo rozhodnuto.

V pohodě hrající Chrudim přidala do 26. minuty další tři branky a až potom dokázal Fišer poprvé překonat Hrazdíru v brance hostí. Chrudimské však inkasovaná branka nezastavila a bezmocný Jágr dostal sedmý gól. To už bylo na domácího brankáře hodně a tak jej nahradil Kremina. Ten sice musel za chvíli také vytahovat kotouč z vlastní sítě, ale další brankový příděl se mu podařilo skvělými zákroky zastavit. Nymburku se podařilo ještě do konce zápasu zásluhou Hertla a Kadeřábka snížit na 3:8. I když Nymburk prohrál a byl z dalších bojů vyřazen atmosféra na zápase byla vynikající. Domácí fanoušci, přestože bylo o výsledku rozhodnuto, nepřetržitě povzbuzovali a vyvolávali jménem všechny hráče. Po utkání se nejvěrnější fanoušci přesunuli na ledovou plochu a společně s hokejisty se rozloučili se sezónou.

Branky: 28. Fišer (Vondrlík, Kos), 37. Hertl (Kos), 46. Kadeřábek (Nýč, Kříž) – 19. Beránek (Suchý), 19. Polák (Potůček), 20. Valko (Král), 21. Valko (Horák), 26. Pospíšil (Zadina), 27. Král (Valko), 31. Pospíšil (Zadina, Beránek), 34. Pospíšil (Beránek). Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 450. Třetiny: 0:3, 2:5, 1:0. Vývoj skóre: 0:6, 1:6, 1:8, 3:8. Nymburk: Jágr (od 31. Kremina) – Kaulfus, Kříž, Kos, Zeman, Vlach – Dvořák, Nýč, Kadeřábek – Vondrlík, Hertl, Tondr – Fišer, Šimek, Martinec.