Trutnov – Nymburk 1:2

Ve vyrovnaném zápase hostující Nymburk vedl dvougólovým rozdílem, domácí stačili pouze snížit na konečných 1:2. Prim hrály hlavně obrany, výborný výkon podal také nymburský gólman Vajner.

První velkou šanci zápasu měl nymburský Klíma, ale Škrabejl v brance domácích jeho pokus zneškodnil. Domácí odpověděli Chytráčkem, jeho zase vychytal Vajner. Největší šanci první čtvrtiny nedal opět Klíma, když střílel do poloodkryté brány, ale trutnovský brankář zázračně jeho střelu lapil. V 18. minutě byl ještě sám před gólmanem Tregl, ale ani on ukazatelem skóre nepohnul.

Po osmi minutách hry ve druhé části mohl otevřít skóre domácí Chochola, ale tak dlouho otálel se střelou do prázdné brány, až o puk přišel. Pak přišla 32. minuta. Klíma našel z rohu kluziště Dvořáka a ten střelou pod lapačku poprvé rozjásal hostující tábor. Vzápětí hrál Nymburk minutu a půl dlouhou přesilovku 5 na 3, ale nic z ní nevytěžil. Potom měl opět práci nymburský Vajner, který kryl ránu Klementa.

Nástup do poslední části vyšel na výbornou hostům, když se trefil Klíma – 0:2. Pak hrál Nymburk znovu minutovou přesilovku 5 na 3, ale zase skóre nenavýšil. Od této chvíle byli domácí lepším týmem a to i díky několika přesilovkám. Domácí snížili až v 58. minutě gólem Bergera. Trutnov zkušil ještě power play, ale hosté výhru udrželi.

Branky: 58. Berger (Procházka) – 32. Dvořák (Klíma, Müller), 41. Klíma (Sirotek, Cicvárek). Rozhodčí: Kareš. Vyloučení: 6:7, navíc Mečiar (Trutnov) 10 minut osobní trest. Bez využití. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1. Vývoj skóre: 0:1, 0:2, 1:2.
Nymburk: Vajner – Müller, Cicvárek, Sem, Pánek, Zákoutský, Houser – Dvořák, Sirotek, Klíma – Velechovský, Turinský, Rys – Zvolenský, Němeček, Tregl – Kozák.