Kutná Hora – Nymburk 0:3

Nymburk nastoupil do utkání s novým brankářem. Dopoledne před zápasem se podařilo dotáhnout přestup Vratislava Vajnera, který začínal letošní sezonu na Slovensku. V utkání chudém na šance, si tu první připravili domácí. V 5. minutě ujel po křídle Králíček, jeho střela však jen olízla tyčku. To bylo ze strany domácích vše. Více se dařilo hostím. Na začátku třinácté minuty totiž Krejčíkovo nahození skončilo až za zády Kalouska. A dvě minuty na to se skóre měnilo znovu. Hudíček vystřelil a Turinský dorážkou zvýšil na dva nula pro hosty. Do přestávky mohl ještě zvýšit Zadina, v samostatném nájezdu mířil mezi nohy Kalouska, ten však svůj tým podržel.

Úvod druhé části hry patřil domácím. Nymburští hokejisté se jen těžko dostávali z pásma, ovšem Kutnohorští svoji převahu nedokázali přetavit v gól. Jednou sice puk za zády Vajnera skončil, jenže Beránek jej srazil do sítě rukou, a tak rozhodčí okamžitě rozpažil. Tlak domácích postupně opadal a když žádnou branku nepřidali hosté, stav utkání zůstal beze změny.

Hned v úvodu třetí dvacetiminutovky předvedl Zadina zrychlení, za které by se nemusel stydět kdejaký mladík a odměnou mu byl třetí gól v Kalouskově síti. Po zbytek zápasu už si hosté hlídali vedení, a tak si mohl Vajner připsat hned při své premiéře čisté konto.

Branky: 13. Krejčík (Sirotek), 14. Turinský (Hudíček), 42. Zadina (Hudíček). Rozhodčí: Prchal. Vyloučení: 3:2. Bez využití. Diváci: 200. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1.
Nymburk: Vajner – Hataš, Zákoutský, Krejčík, Sem, Vlach, Houser, Pánek – Dvořák, Sirotek, Klíma – Hudíček, Kazatel, Zadina – Němeček, Šimek, Vacek – Turinský, Tregl.