Nymburk – Písek 3:4 po náj.

Do vedení šel jako první Nymburk. Velechovského přihrávku srazil brankář Pinkas na hruď Dulovcovi a od něj se puk odrazil do sítě.

Ve druhé části se do hry vložil rozhodčí Chlaň a jal se vylučovat na obou stranách jak na běžícím pásu. Ve 27. minutě dostali možnost zahrát si první dvojnásobnou přesilovku hosté a hned ji zásluhou Mazance využili. Za čtyři minuty hrál Nymburk znovu ve třech a také tentokrát se hosté radovali. Vzápětí využili i následnou klasickou přesilovku – 1:3. Ve 33. minutě dopřál Chlaň dvojnásobnou přesilovku i domácím a také ti ji zásluhou L. Krejčíka využili.

Ve 48. minutě překvapil Mareš střelou na vyrážečku Pinkase a vyrovnal.

V prodloužení branka nepadla, a tak utkání musely rozhodnout nájezdy. V první sérii našel konečně recept na Micku Šulčík, naopak Dulovec jen olíznul tyč. Ve druhé sérii neuspěl písecký Květoň, naproti tomu Drak se nemýlil – 1:1. Třetí série rozhodla. R. Procházka nedal Mickovi šanci a Zvolenský tedy musel dát. Pinkas byl však proti a tak si bod navíc za výhru v nájezdech připsal Písek.

Branky: 10. Dulovec (Velechovský, Drak), 33. M. Krejčík (Velechovský, Drak), 48. Mareš (Šimek, Sem) – 27. Mazanec (Heršálek, Mošovský), 30. Šulčík (Květoň), 31. Suchánek (Bláha, R. Procházka), R. Procházka – rozhodující sn. Rozhodčí: Chlaň. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:3. Diváci: 180. Třetiny: 1:0, 1:3, 1:0.

Nymburk: Micka – M. Krejčík, Vošmik, Kozák, Drak, Vlach, Sem, Pánek – L. Krejčík, Sirotek, Vacek – Velechovský, Dulovec, T. Hladík – Šimek, Zvolenský, Mareš – Němeček.

JAKUB MARVAN