Žďár - Nymburk 11:6

O výsledku zápasu rozhodla už první třetina. V té totiž inkasoval Nymburk hrůzostrašných sedm branek. Na první branku Plevy sice ještě dokázal odpovědět Toma ve dvojnásobné přesilovce, pak však domácí během sedmi minut vstřelili šest branek, což byla pro Nymburk doslova ledová sprcha.

V prostřední části hry se brankostroj domácích zastavil. Další gól přidali až ve 38. minutě, když Bukáček při vlastním oslabení využil chyby v nymburské obraně.

Na začátku poslední části hry sice Ferebauer snížil, ovšem domácí dalšími dvěma brankami dosáhli kýžené desítky. Tu vstřelil Fibikar. Krátce nato vstřelili domácí jedenáctou branku. To se prosadil Bukáček. Až za stavu 11:2 dokázali hosté částečně zmírnit drtivou porážku a čtyřmi brankami zkorigovali skóre do konečné podoby.

Branky: 9. Pleva (Dítě, Kunstmüller), 14. Dítě (Kaut), 16. Plachý (Vránek), 16. Dítě (Kaut), 17. Plch (Pleva, Bukáček), 19. Kunstmüller (Dítě, Smejkal), 20. Plch, 38. Bukáček, 43. Plachý (Vránek), 49. Fibikar, 52. Bukáček (Dítě, Kunstmüller) – 12. Toma (M. Krejčík), 43. Ferebauer (Dulovec), 54. Mareš (Protivný), 56. Mareš (Protivný), 57. Toma (Hloušek), 59. Martinec (Ferebauer). Rozhodčí: Čech. Vyloučení: 10:9, navíc M. Krejčík, Toma, Vacek (N) 10 min. os. tr. Využití: 3:3. Oslabení: 1:0. Třetiny: 7:1, 1:0, 3:5. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 8:1, 8:2, 11:2, 11:6.

Nymburk: Rückl – Pánek, Dvořák, M. Krejčík, Kozák, Švácha, Vlach – Velechovský, Protivný, Vacek – Toma, Sirotek, Zvolenský – Ferebauer, Dulovec, Martinec – Mareš, Hloušek.