HC Rokycany – NED Hockey Nymburk 2:7 (0:0, 1:4, 1:3)

Po první bezbrankové třetině vyšel Nymburku skvěle vstup do té druhé. Nejprve totiž potrestal vyloučení domácího Hofrajtra v přesilovce Sirotek a vzápětí přidal druhý gól po skvělé spolupráci s Turinským Šimek. Domácí sice rychle kontrovali, když Špaček využil zaváhání Vlacha ovšem další pokusy domácích lapil jistý Jágr a domácím nedovolil vyrovnat. Na konci druhé třetiny naopak musel znovu lovit puk ze své sítě brankář domácích Šulan, když jej nejdříve překonal Vondrlík a těsně před druhou sirénou i Nýč.

Také vstup do poslední části hry vyšel hostům výborně. Nejprve zvyšoval už na 5:1 pro hosty Martinec a o chvíli později překonal domácího brankáře dokonce při vlastním oslabení Sirotek. Domácí odpověděli brankou Kocmana, jenže když deset minut před koncem vstřelil Krätzer sedmý gól Nymburka bylo rozhodnuto. Hostujícího brankáře Jágra, který si stěžoval na bolesti třísla, tak mohl v klidu na posledních osm minut vystřídat náhradní brankář Rückl.

Branky: 23. Špaček, 47. Kocman (Chudý) – 21. Sirotek (Toma, Nýč), 22. Šimek (Turinský, Vondrlík), 38. Vondrlík (Turinský, Šimek), 40. Nýč (Šafář), 41. Martinec (Toma), 45. Sirotek (Krätzer), 51. Krätzer. Rozhodčí: Florian. Vyloučení: 10:6, navíc Fiala(R) dku, Kocman(R) 10 min. os. tr. Využití: 0:3. Oslabení: 0:1. Diváci: 100. Třetiny: 0:0, 1:4, 1:3. Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6, 2:7.

Nymburk: Jágr (od 52. Rückl) – Kříž, Vlach, Šafář, Topič, Sem, Švácha – Dvořák, Nýč, Sirotek – Martinec, Škaloud, Zelenka – Vondrlík, Turinský, Šimek – Kadeřábek, Krätzer, Toma.