J. Hradec – Nymburk 1:2

Nymburská výhra se nerodila lehce. Domácí měli v úvodu převahu, kterou navíc umocnili dvě přesilovky, ovšem žádná ze střel se neujala. Nymburk odpověděl ažv závěru třetiny, kdy Turinského pokus olízl břevno.

V úvodu druhé části proměnil Nymburk dvojnásobnou převahu, když se trefil Sirotek. Po úvodním gólu se hra otevřela a oba týmy měly několik šancí. Velké příležitosti musel po střelách J. Cmunta a Krále likvidovat gólman Kremina.

Krátce po začátku posledního dějství se konečně radovali i domácí, kteří využili přesilovku a vyrovnali. Po vyrovnávacím gólu se museli hosté bránit velkému tlaku domácích a gól visel na vlásku. Jenže Nymburk v čele s bezchybným Kreminou se ubránil. Tlak domácích zastavilo až oslabení, které sice domácí přestáli, ale v 56. minutě zůstal před Kubešem osamocený Dulovec, který rozhodl.

Branky: 42. J. Cmunt (Cikán) – 23. Sirotek (Nýč), 56. Dulovec (Sirotek). Rozhodčí: Horák. Vyloučení: 6:6, navíc Culka (N) 10 min. os. tr. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 300. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1.

Nymburk: Kremina – Kos, Kříž, Krejčík, Protivný, Kaulfus, Bartoníček – Turinský, Šimek, Toma – Culka, Nýč, Sirotek – Fišer, Kadeřábek, Dulovec – Lipták.