Benátky – Nymburk 6:3

Středočeské derby proti sobě svedlo hned dvě bratrské dvojice, když proti sobě nastoupili bratři Tondrové a Kadeřábkové.
Nymburk srazila na zem nedisciplinovanost. Benátky vstřelily čtyři góly ze šestiv přesilovkách.

Hosté v Benátkách dvakrát vedli, když se trefil novic Kadeřábek, jenž přišel právěz Benátek a poprvé v sezoně také Sirotek. První třetinu však vyhrály Benátky.

Nymburk dokázal ve 26. minutě vyrovnat dalším premiérovým gólem Protivného, ale pak už střílely jen Benátky. Nejprve poslal domácí do vedení Stehno a pak ještě přesně zakončil M. Tondr.

V poslední části hry se hokej ze hřiště zcela vytratil. Rozhodčí Hrubý trestal na obou stranách jeden faul za druhým, tři hráče poslal předčasně do kabin. Konečnou podobu skóre zápasu dal tři minuty před koncem Zajíček, jak jinak než v přesilovce.

Branky: 10. Gajda (Zajíček), 17. Nedbal (Skořepa, T. Kadeřábek), 20. Kocman (Nedbal), 28. Stehno, 39. M. Tondr (Nedbal), 57. Zajíček (Stehno, Kocman) – 9. J. Kadeřábek (Dulovec), 17. Sirotek (Culka, Nýč), 26. Protivný (Nýč). Rozhodčí: Hrubý. Vyloučení: 12:11, navíc Mařík (B) 5+dku+OT, Sirotek, Dvořák (oba N) 5+dku. Využití: 4:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 250. Třetiny: 3:2, 2:1, 1:0. Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 6:3.

Nymburk: Matoušek (od 29. Kremina) – Zeman, Protivný, Kos, Krejčík, Dvořák, Kaulfus, Vlach – Culka, Nýč, Sirotek – Turinský, Šimek, L. Tondr – Dulovec, Hertl, J. Kadeřábek – Lipták, Fišer.