Extraliga mladšího dorostu

Skupina Západ
35. kolo:
HC Kladno – Plzeň 3:4 po nájezdech, Letňany – PZ Kladno 7:5, Písek – Litvínov 8:3, K. Vary – Slavia Praha 7:4, Chomutov – Ústí n. L. 2:1.
1. Plzeň⋌ 36 29 3 0  4  229:88   93
2. Litvínov ⋌36 21 2 0 13  154:151  67
3. HC Kladno⋌ 36 17 4 5 10  140:115  64
4. Písek⋌ 36 18 3 4 11  147:121  64
5. Karlovy Vary⋌ 36 15 1 7 13  110:113  54
6. Ústí n. L. ⋌36 12 5 4 15  107:118  50
7. Chomutov ⋌36 12 3 4 17  140:164  46
8. Slavia Praha ⋌36 11 5 0 20  125:134  43
9. Letňany⋌ 36 12 1 3 20   92:138  41
10. PZ Kladno ⋌36  3 3 3 27   88:190  18

Skupina Střed
35. kolo:
Jihlava – BK Mladá Boleslav 6:1, Kometa Brno – Hradec Králové 6:2, Pardubice – Sparta Praha 2:7, Havlíčkův Brod – HC Mountfield 2:1, Liberec– Třebíč 6:0.
1. Sparta Praha⋌ 36 28 4 1  3  172:68   93
2. HC Mountfield ⋌36 22 4 0 10  175:102  74
3. Jihlava⋌ 36 17 7 2 10  164:143  67
4. Brno ⋌36 21 0 3 12  123:95   66
5. Liberec⋌ 36 19 1 3 13  119:122  62
6. Hr. Králové ⋌36 16 1 3 16  117:105  53
7. Ml. Boleslav⋌ 36 14 1 3 18  115:127  47
8. Pardubice ⋌36 11 2 1 22  127:151  38
9. Havl. Brod ⋌36  9 1 3 23  102:138  32
10. Třebíč ⋌36  1 1 3 31   56:219   8

Žákovská liga

Skupina A – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Ústí n. L. ⋌20 13 2  5  119:66  28
2. Karlovy Vary⋌ 20 12 3  5  102:79  21
3. Litvínov⋌ 20 13 0  7  132:96  26
4. Kadaň⋌ 20 11 2  7  111:97  24
5. HC Kladno ⋌20  4 3 13   63:95  11
6. Chomutov⋌ 20  1 2 17   49:133  4

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

1. Karlovy Vary ⋌20 17 2  1  108:50  36
2. Ústí n. L. ⋌20 10 4  6   98:70  24
3. Chomutov⋌ 20 10 4  6   92:76  24
4. Litvínov⋌ 20 11 1  8  125:98  23
5. HC Kladno ⋌20  2 5 13   60:87   9
6. Kadaň ⋌20  1 2 17   52:154  4

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Kadaň ⋌20 17 0  3  136:53  34
2. Litvínov⋌ 20 14 1  5  148:70  29
3. HC Kladno ⋌20 13 0  7  133:73  26
4. Karlovy Vary ⋌20 10 2  8  152:97  22
5. Ústí n. L.⋌ 20  2 3 15   47:134  7
6. Chomutov⋌ 20  0 2 18   38:227  2

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Litvínov ⋌20 20 0  0  186:24   40
2. Chomutov ⋌20 11 1  8  117:110  23
3. Karlovy Vary ⋌20 10 3  7  108:103  22
4. HC Kladno ⋌20  9 1 10   83:90   19
5. Kadaň ⋌20  4 0 16   60:136   8
6. Ústí n. L. ⋌20  3 1 16   48:139   7

Skupina B – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 5:0, Slavia Praha – Plzeň 2:1, Tábor – Sparta Praha 4:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 10:1.
1. Sparta Praha ⋌20 13 2  5  130:66  28
2. Slavia Praha ⋌20 11 3  6   57:47  25
3. Plzeň⋌ 20 11 2  7  104:68  24
4. HC Mountfield ⋌20  9 4  7   83:68  22
5. Písek ⋌20  6 2 12   48:95  14
6. Tábor ⋌20  3 1 16   52:129  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 14:0, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 5:3, HC Příbram – Třemošná 2:6. Dohrávky: PZ Kladno – Jindřichův Hradec 2:4, Hvězda Praha – HC Příbram 10:3.
7. Hvězda Praha⋌ 20 16 1  3  124:55  33
8. Třemošná ⋌20 10 6  4   81:73  26
9. PZ Kladno ⋌20 10 4  6   95:55  24
10. J. Hradec⋌ 20  8 2 10   89:94  18
11. Veselí n. L. ⋌20  5 1 14   49:95  11
12. HC Příbram ⋌20  4 0 16   70:138  8

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 9:3, Slavia Praha – Plzeň 2:8, Tábor – Sparta Praha 0:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 13:3.
1. Sparta Praha ⋌20 15 1  4  100:59  31
2. Plzeň⋌ 20 13 1  6  114:53  27
3. HC Mountfield ⋌20 13 1  6   98:51  27
4. Slavia Praha ⋌20  9 2  9   77:77  20
5. Tábor ⋌20  5 0 15   37:93  10
6. Písek ⋌20  2 1 17   34:127  5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 6:3, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 3:3, HC Příbram – Třemošná 0:5. Dohrávka: Hvězda Praha – HC Příbram 8:6, PZ Kladno – Jindřichův Hradec 4:2.
1. Hvězda Praha ⋌20 15 2  3  126:54   32
2. PZ Kladno ⋌20 15 1  4  116:59   31
9. Třemošná⋌ 20 13 1  6   98:70   27
10. HC Příbram ⋌20  7 0 13  101:127  14
11. Jindř. Hradec⋌ 20  4 3 13   77:102  11
12. Veselí n. L.⋌ 20  2 1 17   39:145   5

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek – HC Mountfield 2:11, Plzeň – Slavia Praha 6:2, Sparta Praha – Tábor 7:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 8:3, Sparta Praha – HC Mountfield 16:4.
1. Plzeň ⋌20 18 0  2  151:41   36
2. Sparta Praha ⋌20 17 0  3  175:55   34
3. Tábor ⋌20 10 1  9   78:71   21
4. HC Mountfield ⋌20  5 2 12   70:127  12
5. Slavia Praha ⋌20  6 0 14  50 :124  12
6. Písek ⋌20  2 1 17   36:152   5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 4:5, Třemošná – HC Příbram 8:0, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 6:0. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 9:2, HC Příbram – Hvězda Praha 2:1.
7. J. Hradec⋌ 20 18 1  1  145:42  33
8. Hvězda Praha ⋌20 10 2  8   78:70  22
9. Třemošná ⋌20  9 2  9   83:67  20
10. HC Příbram ⋌20  9 2  9   70:87  20
11. Veselí n. L. ⋌20  9 0 11   74:88  18
12. PZ Kladno ⋌20  1 1 18   43:152  3

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek HC Mountfield 3:7, Plzeň – Slavia Praha 1:3, Sparta Praha – Tábor 8:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 3:8, Sparta Praha – HC Mountfield 7:5.
1. Sparta Praha ⋌20 18 0  2  180:43  36
2. Plzeň⋌ 20 15 2  3  111:28  32
3. HC Mountfield ⋌20  8 3  9   87:77  19
4. Slavia Praha ⋌20  7 1 12   58:97  15
5. Tábor⋌ 20  4 3 13   50:99  11
6. Písek ⋌20  3 1 16   46:158  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 7:5, Třemošná – HC Příbram 8:6, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 7:3. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 13:4, HC Příbram – Hvězda Praha 0:14.
7. Třemošná ⋌20 17 0  3  131:69   34
8. J. Hradec ⋌20 13 1  6  154:75   27
9. Hvězda Praha⋌ 20 12 0  8  127:93   24
10. PZ Kladno ⋌20  8 0 12  128:144  16
11. Veselí n. L. ⋌20  4 2 14   70:139  10
12. HC Příbram ⋌20  4 1 16   70:160   9

Skupina C – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Liberec – Pardubice 7:1, Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:4, Letňany – SC Kolín 12:2.
1. Letňany⋌ 20 18 1  1  159:47   37
2. Hr. Králové ⋌20 10 1  9   74:90   21
3. Liberec ⋌20 12 0  8   92:81   24
4. Ml. Boleslav⋌ 20  7 2 11   70:86   16
5. SC Kolín ⋌20  5 2 13   56:112  12
6. Pardubice ⋌20  3 4 13   61:96   10

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Slavoj Velké Popovice 3:6, HC Benátky n. J. – Kobra Praha 4:8, Krkonoše – Dvůr Králové/Náchod 3:12.
7. V. Popovice ⋌20 12 6  2  108:60   30
8. Kobra Praha ⋌20 13 1  6  101:68   27
9. Dvůr Králové ⋌20 12 1  7  105:74   25
10. Benátky n. J. ⋌20  8 3  9   83:79   19
11. Krkonoše ⋌20  5 2 13   61:119  12
12. Jablonec ⋌20  2 3 15   65:123   7

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Liberec – Pardubice 3:9, Hradec Králové – Mladá Boleslav 8:5, Letňany – SC Kolín 6:4.
1. Hr. Králové⋌ 20 17 1  2  118:68  35
2. Pardubice ⋌20 17 0  3  131:52  34
3. Ml. Boleslav ⋌20  9 3  8   81:73  21
4. Letňany ⋌20  6 3 11   57:87  15
5. Liberec ⋌20  3 2 15   64:115  8
6. Kolín⋌ 20  3 1 16   62:118  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Velké Popovice 1:4, Benátky n. J. – Krkonoše 5:9, Krkonoše – Dvůr Králové/ Náchod 3:3.
7. Krkonoše ⋌20 14 3  3  113:65   31
8. Kobra Praha⋌ 20 12 3  5  105:83   27
9. V. Popovice⋌ 20 11 3  6   87:72   25
10. Dvůr Králové ⋌20  9 3  8  101:80   20
11. Benátky n. J. ⋌20  4 1 15   75:115  11
12. Jablonec ⋌20  3 1 16   56:122   7

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 8:3, Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4, SC Kolín – Letňany 5:10.
1. Letňany ⋌20 18 1  1  127:54   37
2. Hr. Králové⋌ 20 15 1  4  123:58   31
3. Pardubice ⋌20 10 1  9  100:91   21
4. SC Kolín ⋌20  7 1 12   96:109  15
5. Ml. Boleslav ⋌20  5 3 12   58:99   13
6. Liberec⋌ 20  1 1 18   50:143   3

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 2:8, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 4:6.
7. Krkonoše ⋌20 19 1  0  164:43   39
8. V. Popovice⋌ 20 11 2  7  141:78   24
9. Benátky n. J. ⋌20 11 1  8  103:93   21
10. Jablonec⋌ 20  8 1 11   77:133  17
11. Dvůr Králové⋌ 20  5 0 15   73:110  10
12. Kobra Praha ⋌20  3 1 16   47:148   7

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 3:2, BK Mladá Boleslav – Hr. Králové 8:3, SC Kolín – Letňany 1:4.
1. Letňany ⋌19 16 1  2  155:43   33
2. Pardubice ⋌19 14 2  3  125:66   30
3. SC Kolín ⋌19  9 1  9   88:85   19
4. Ml. Boleslav ⋌19  7 1 11   82:107  15
5. Hr. Králové ⋌19  6 3 10   77:118  15
6. Liberec ⋌19  1 0 18   56:164   2

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 3:13, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 5:1.
7. Benátky n. J. ⋌20 16 3  1  163:54   35
8. Dvůr Králové ⋌20 16 1  3  172:51   33
9. Jablonec⋌ 20  9 2  9   98:142  20
10. Krkonoše ⋌20  8 2 10   99:109  18
11. Kobra Praha⋌ 20  5 0 15   69:142  10
12. V. Popovice ⋌20  2 0 18   47:150   4