VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladší dorostenci PZ Kladno musejí svoji extraligu opustit

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže definitivně svoji sezonu završily posledním kolem. I v něm se středočeská družstva, jak v extralize mladšího dorostu, tak v žákovské lize snažila posbírat ještě nějaké body, které by změnily jejich umístění. To se ale nenaplnilo v extralize mladšího dorostu, kde všichni Středočeši nezískali ani bod. PZ Kladno dokonce musí soutěž z posledního místa opustit.

24.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv VLP

Extraliga mladšího dorostu

Skupina Západ
35. kolo:
HC Kladno – Plzeň 3:4 po nájezdech, Letňany – PZ Kladno 7:5, Písek – Litvínov 8:3, K. Vary – Slavia Praha 7:4, Chomutov – Ústí n. L. 2:1.
1. Plzeň⋌ 36 29 3 0  4  229:88   93
2. Litvínov ⋌36 21 2 0 13  154:151  67
3. HC Kladno⋌ 36 17 4 5 10  140:115  64
4. Písek⋌ 36 18 3 4 11  147:121  64
5. Karlovy Vary⋌ 36 15 1 7 13  110:113  54
6. Ústí n. L. ⋌36 12 5 4 15  107:118  50
7. Chomutov ⋌36 12 3 4 17  140:164  46
8. Slavia Praha ⋌36 11 5 0 20  125:134  43
9. Letňany⋌ 36 12 1 3 20   92:138  41
10. PZ Kladno ⋌36  3 3 3 27   88:190  18

Skupina Střed
35. kolo:
Jihlava – BK Mladá Boleslav 6:1, Kometa Brno – Hradec Králové 6:2, Pardubice – Sparta Praha 2:7, Havlíčkův Brod – HC Mountfield 2:1, Liberec– Třebíč 6:0.
1. Sparta Praha⋌ 36 28 4 1  3  172:68   93
2. HC Mountfield ⋌36 22 4 0 10  175:102  74
3. Jihlava⋌ 36 17 7 2 10  164:143  67
4. Brno ⋌36 21 0 3 12  123:95   66
5. Liberec⋌ 36 19 1 3 13  119:122  62
6. Hr. Králové ⋌36 16 1 3 16  117:105  53
7. Ml. Boleslav⋌ 36 14 1 3 18  115:127  47
8. Pardubice ⋌36 11 2 1 22  127:151  38
9. Havl. Brod ⋌36  9 1 3 23  102:138  32
10. Třebíč ⋌36  1 1 3 31   56:219   8

Žákovská liga

Skupina A – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Ústí n. L. ⋌20 13 2  5  119:66  28
2. Karlovy Vary⋌ 20 12 3  5  102:79  21
3. Litvínov⋌ 20 13 0  7  132:96  26
4. Kadaň⋌ 20 11 2  7  111:97  24
5. HC Kladno ⋌20  4 3 13   63:95  11
6. Chomutov⋌ 20  1 2 17   49:133  4

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

1. Karlovy Vary ⋌20 17 2  1  108:50  36
2. Ústí n. L. ⋌20 10 4  6   98:70  24
3. Chomutov⋌ 20 10 4  6   92:76  24
4. Litvínov⋌ 20 11 1  8  125:98  23
5. HC Kladno ⋌20  2 5 13   60:87   9
6. Kadaň ⋌20  1 2 17   52:154  4

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Kadaň ⋌20 17 0  3  136:53  34
2. Litvínov⋌ 20 14 1  5  148:70  29
3. HC Kladno ⋌20 13 0  7  133:73  26
4. Karlovy Vary ⋌20 10 2  8  152:97  22
5. Ústí n. L.⋌ 20  2 3 15   47:134  7
6. Chomutov⋌ 20  0 2 18   38:227  2

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
 1. Litvínov ⋌20 20 0  0  186:24   40
2. Chomutov ⋌20 11 1  8  117:110  23
3. Karlovy Vary ⋌20 10 3  7  108:103  22
4. HC Kladno ⋌20  9 1 10   83:90   19
5. Kadaň ⋌20  4 0 16   60:136   8
6. Ústí n. L. ⋌20  3 1 16   48:139   7

Skupina B – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 5:0, Slavia Praha – Plzeň 2:1, Tábor – Sparta Praha 4:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 10:1.
1. Sparta Praha ⋌20 13 2  5  130:66  28
2. Slavia Praha ⋌20 11 3  6   57:47  25
3. Plzeň⋌ 20 11 2  7  104:68  24
4. HC Mountfield ⋌20  9 4  7   83:68  22
5. Písek ⋌20  6 2 12   48:95  14
6. Tábor ⋌20  3 1 16   52:129  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 14:0, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 5:3, HC Příbram – Třemošná 2:6. Dohrávky: PZ Kladno – Jindřichův Hradec 2:4, Hvězda Praha – HC Příbram 10:3.
7. Hvězda Praha⋌ 20 16 1  3  124:55  33
8. Třemošná ⋌20 10 6  4   81:73  26
9. PZ Kladno ⋌20 10 4  6   95:55  24
10. J. Hradec⋌ 20  8 2 10   89:94  18
11. Veselí n. L. ⋌20  5 1 14   49:95  11
12. HC Příbram ⋌20  4 0 16   70:138  8

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Mountfield – Písek 9:3, Slavia Praha – Plzeň 2:8, Tábor – Sparta Praha 0:5. Dohrávka: Sparta Praha – Písek 13:3.
1. Sparta Praha ⋌20 15 1  4  100:59  31
2. Plzeň⋌ 20 13 1  6  114:53  27
3. HC Mountfield ⋌20 13 1  6   98:51  27
4. Slavia Praha ⋌20  9 2  9   77:77  20
5. Tábor ⋌20  5 0 15   37:93  10
6. Písek ⋌20  2 1 17   34:127  5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
PZ Kladno – Veselí n. L. 6:3, Hvězda Praha – Jindřichův Hradec 3:3, HC Příbram – Třemošná 0:5. Dohrávka: Hvězda Praha – HC Příbram 8:6, PZ Kladno – Jindřichův Hradec 4:2.
1. Hvězda Praha ⋌20 15 2  3  126:54   32
2. PZ Kladno ⋌20 15 1  4  116:59   31
9. Třemošná⋌ 20 13 1  6   98:70   27
10. HC Příbram ⋌20  7 0 13  101:127  14
11. Jindř. Hradec⋌ 20  4 3 13   77:102  11
12. Veselí n. L.⋌ 20  2 1 17   39:145   5

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek – HC Mountfield 2:11, Plzeň – Slavia Praha 6:2, Sparta Praha – Tábor 7:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 8:3, Sparta Praha – HC Mountfield 16:4.
1. Plzeň ⋌20 18 0  2  151:41   36
2. Sparta Praha ⋌20 17 0  3  175:55   34
3. Tábor ⋌20 10 1  9   78:71   21
4. HC Mountfield ⋌20  5 2 12   70:127  12
5. Slavia Praha ⋌20  6 0 14  50 :124  12
6. Písek ⋌20  2 1 17   36:152   5

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 4:5, Třemošná – HC Příbram 8:0, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 6:0. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 9:2, HC Příbram – Hvězda Praha 2:1.
7. J. Hradec⋌ 20 18 1  1  145:42  33
8. Hvězda Praha ⋌20 10 2  8   78:70  22
9. Třemošná ⋌20  9 2  9   83:67  20
10. HC Příbram ⋌20  9 2  9   70:87  20
11. Veselí n. L. ⋌20  9 0 11   74:88  18
12. PZ Kladno ⋌20  1 1 18   43:152  3

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Písek HC Mountfield 3:7, Plzeň – Slavia Praha 1:3, Sparta Praha – Tábor 8:1. Dohrávky: Plzeň – Sparta Praha 3:8, Sparta Praha – HC Mountfield 7:5.
1. Sparta Praha ⋌20 18 0  2  180:43  36
2. Plzeň⋌ 20 15 2  3  111:28  32
3. HC Mountfield ⋌20  8 3  9   87:77  19
4. Slavia Praha ⋌20  7 1 12   58:97  15
5. Tábor⋌ 20  4 3 13   50:99  11
6. Písek ⋌20  3 1 16   46:158  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Veselí n. L. – PZ Kladno 7:5, Třemošná – HC Příbram 8:6, Jindřichův Hradec – Hvězda Praha 7:3. Dohrávky: Jindřichův Hradec – PZ Kladno 13:4, HC Příbram – Hvězda Praha 0:14.
7. Třemošná ⋌20 17 0  3  131:69   34
8. J. Hradec ⋌20 13 1  6  154:75   27
9. Hvězda Praha⋌ 20 12 0  8  127:93   24
10. PZ Kladno ⋌20  8 0 12  128:144  16
11. Veselí n. L. ⋌20  4 2 14   70:139  10
12. HC Příbram ⋌20  4 1 16   70:160   9

Skupina C – konečné tabulky
8. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Liberec – Pardubice 7:1, Hradec Králové – Mladá Boleslav 3:4, Letňany – SC Kolín 12:2.
1. Letňany⋌ 20 18 1  1  159:47   37
2. Hr. Králové ⋌20 10 1  9   74:90   21
3. Liberec ⋌20 12 0  8   92:81   24
4. Ml. Boleslav⋌ 20  7 2 11   70:86   16
5. SC Kolín ⋌20  5 2 13   56:112  12
6. Pardubice ⋌20  3 4 13   61:96   10

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Slavoj Velké Popovice 3:6, HC Benátky n. J. – Kobra Praha 4:8, Krkonoše – Dvůr Králové/Náchod 3:12.
7. V. Popovice ⋌20 12 6  2  108:60   30
8. Kobra Praha ⋌20 13 1  6  101:68   27
9. Dvůr Králové ⋌20 12 1  7  105:74   25
10. Benátky n. J. ⋌20  8 3  9   83:79   19
11. Krkonoše ⋌20  5 2 13   61:119  12
12. Jablonec ⋌20  2 3 15   65:123   7

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
HC Liberec – Pardubice 3:9, Hradec Králové – Mladá Boleslav 8:5, Letňany – SC Kolín 6:4.
1. Hr. Králové⋌ 20 17 1  2  118:68  35
2. Pardubice ⋌20 17 0  3  131:52  34
3. Ml. Boleslav ⋌20  9 3  8   81:73  21
4. Letňany ⋌20  6 3 11   57:87  15
5. Liberec ⋌20  3 2 15   64:115  8
6. Kolín⋌ 20  3 1 16   62:118  7

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Jablonec – Velké Popovice 1:4, Benátky n. J. – Krkonoše 5:9, Krkonoše – Dvůr Králové/ Náchod 3:3.
7. Krkonoše ⋌20 14 3  3  113:65   31
8. Kobra Praha⋌ 20 12 3  5  105:83   27
9. V. Popovice⋌ 20 11 3  6   87:72   25
10. Dvůr Králové ⋌20  9 3  8  101:80   20
11. Benátky n. J. ⋌20  4 1 15   75:115  11
12. Jablonec ⋌20  3 1 16   56:122   7

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 8:3, Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4, SC Kolín – Letňany 5:10.
1. Letňany ⋌20 18 1  1  127:54   37
2. Hr. Králové⋌ 20 15 1  4  123:58   31
3. Pardubice ⋌20 10 1  9  100:91   21
4. SC Kolín ⋌20  7 1 12   96:109  15
5. Ml. Boleslav ⋌20  5 3 12   58:99   13
6. Liberec⋌ 20  1 1 18   50:143   3

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 2:8, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 4:6.
7. Krkonoše ⋌20 19 1  0  164:43   39
8. V. Popovice⋌ 20 11 2  7  141:78   24
9. Benátky n. J. ⋌20 11 1  8  103:93   21
10. Jablonec⋌ 20  8 1 11   77:133  17
11. Dvůr Králové⋌ 20  5 0 15   73:110  10
12. Kobra Praha ⋌20  3 1 16   47:148   7

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo
32. kolo:
Pardubice – Liberec 3:2, BK Mladá Boleslav – Hr. Králové 8:3, SC Kolín – Letňany 1:4.
1. Letňany ⋌19 16 1  2  155:43   33
2. Pardubice ⋌19 14 2  3  125:66   30
3. SC Kolín ⋌19  9 1  9   88:85   19
4. Ml. Boleslav ⋌19  7 1 11   82:107  15
5. Hr. Králové ⋌19  6 3 10   77:118  15
6. Liberec ⋌19  1 0 18   56:164   2

Finále o 7. až 12. místo
32. kolo:
Velké Popovice – Jablonec 0:5, Kobra Praha – Benátky n. J. 3:13, Dvůr Králové /Náchod – Krkonoše 5:1.
7. Benátky n. J. ⋌20 16 3  1  163:54   35
8. Dvůr Králové ⋌20 16 1  3  172:51   33
9. Jablonec⋌ 20  9 2  9   98:142  20
10. Krkonoše ⋌20  8 2 10   99:109  18
11. Kobra Praha⋌ 20  5 0 15   69:142  10
12. V. Popovice ⋌20  2 0 18   47:150   4

Autor: Vlastimil Dudáček

24.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Montér 22 000 Kč Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce a údržba na výrobních a nevýrobních technologických zařízení, zajišťování provozu a údržby zařízení ve výrobě, opravy a preventivní údržba veškerých elektrorozvodů, rozvaděčů a strojního zařízení. Výuční list v oboru elektro, silnoproud, vzdělání elektro zk. dle Vyhl. 50/1978 sb. §6, praxe v oboru výhodou, flexibilita, spolehlivost, pohotovostní služby. , , Nabízíme : závodní stravování, penz.poj., 5 dní dovolené navíc, sick days., , Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo osobně v době od 7:30 - 15:30 hod.. Pracoviště: Temac, a.s., Nymburská, č.p. 53, 289 13 Zvěřínek. Informace: Markéta Janíčková, +420 602 402 017. Výroba - Výroba Ruční balič 18 000 Kč Ruční baliči BALIČ/KA CHOVATELSKÝCH POTŘEB. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: kompletace a balení zásilek z e-shopu s chovatelskými potřebami, kontrola zásilek a hlášení případných nedostatků, komunikace se svými kolegy a nadřízeným;, , Požadujeme: preciznost, spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat po-pá v době od 8:00 do 16:30, nárazově ochotu pracovat přesčas;, , Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí české společnosti, dobré finanční ohodnocení, placené přesčasy, prémie, zaměstnanecké slevy na nákup zboží, stravenky;, , Kontaktujte nás e.mailem.. Pracoviště: Plaček pet products s.r.o., Revoluční, č.p. 1381, 290 01 Poděbrady 1. Informace: Jiřina Plačková, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 17 000 Kč Ostatní čalouníci a příbuzní pracovníci ŠIČKA - ŠITÍ JEDNODUCHÉHO ČALOUNĚNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: jedná se o šití jednoduchého čalounění (židle, lavice) na čalounických šicích strojích a další pomocné čalounické práce (stříhání, lepení...)., Požadujeme: nutná praxe, , Zájemci nás mohou kontaktovat telefonicky od 6:00 do 16:00 hod. nebo na e-mail.. Pracoviště: Dudinger s.r.o. - provoz sadská, Železniční, č.p. 884, 289 12 Sadská. Informace: Jaroslav Rys, +420 603 809 421,325 595 168. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 17 000 Kč Laboratorní pracovníci Laborant/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Požadujeme : SŠ/VŠ (nejlépe chemického, potravinářského nebo zemědělského oboru); pečlivost, spolehlivost; časová flexibilita (třísměnný provoz, vč. víkendůí); praxe výhodou, absolventy zaučíme., , Nabízíme : prémie, stabilní zázemí české firmy, dlouhodobou a perspektivní práci, podporu při zaškolení, prémie, závodní stravování, penzijní připojištění, 13. plat, příspěvek na dojíždění, možnost ubytování., , Kontaktovat nás můžete e.mailem: kvasnickova@polabske.cz nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod.. Pracoviště: Polabské mlékárny a.s., Dr. Kryšpína, č.p. 510, 290 01 Poděbrady 1. Informace: Lenka Kvasničková, +420 724 090 764.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační snímek.

Richard Rosenkranz z Bříství si nekopne pět utkání

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Vykáň rozbombardovala soka během pěti minut na konci půle

Vykáň - Na vítězné vlně se nesou fotbalisté Čechie Vykáň. Díky vydařené pětiminutovce na konci prvního poločasu, kdy dali tři branky, porazili na svém hřišti v dalším kole krajského přeboru mužstvo Spartaku Příbram 4:2.

Poděbradským závodnicím se v domácím prostředí dařilo

Poděbrady - V sokolovně v Poděbradech se konalo první kolo podzimní části Bohemia Aerobik Tour. „Tentokrát jsme vyměnili pódiové skladby za cvičení podle lektora,“ uvedla Monika Sobotková z poděbradského oddílu aerobiku. Soutěže se zúčastnilo 196 dětí z celé republiky.

Zabruslit si a zkusit si hokej přišlo sedmnáct dětí

Nymburk - Akce Týden hokeje se na nymburském zimním stadionu zúčastnilo sedmnáct dětí, které se od příchodu na zimní stadion těšily na to, jak si obléknou reprezentační dres se svou jmenovkou, obují brusle a vyzkouší si na hokejovém tréninku své bruslařské dovednosti.

Kam na fotbal

Nymbursko – Fotbalová sezona pokračuje o víkendu dalšími zápasy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT