Extraliga mladšího dorostu

2. kolo: Ústí n. L. – HC Kladno 4:3, PZ Kladno – Karlovy Vary 1:2, Písek – Plzeň 4:5, Slavia Praha – Litvínov 4:6, Letňany – Chomutov 5:4.
 1. Plzeň⋌ 2 1 1 0 0 0  11:7   5
 2. K. Vary⋌ 2 1 1 0 0 0   5:3   5
 3. Písek⋌ 2 1 0 0 1 0  10:9   4
 4. PZ Kladno ⋌2 1 0 0 0 1   8:6   3
 5. Ústí n. L.⋌ 2 0 1 0 1 0   6:6   3
 6. Letňany ⋌2 1 0 0 0 1   9:10  3
 7. Litvínov ⋌2 1 0 0 0 1   9:10  3
 8. Slavia Praha⋌ 2 1 0 0 0 1   9:10  3
 9. HC Kladno⋌ 2 0 0 0 1 1   7:9   1
10. Chomutov⋌ 2 0 0 0 0 2   8:12  0

Žákovská liga - skupina A

8. a 7. třídy – 1. kolo: HC Kladno – Sokolov 4:1, 4:4, Litvínov – Litoměřice 15.1, 4:2, K. Vary – Děčín 4:2, 7:1, Ústí n. L. – Teplice 13.3, nehráno, Chomutov – Most 4:3, 8:4, Klášterec – Kadaň 7:8, 4:5.
6. a 5. třídy – 1. kolo: Sokolov – HC Kladno 1:15, 0:11, Litoměřice – Litvínov 7:21, 1:25, Děčín – K. Vary 2:6, 2:18, Teplice – Ústí n. L. 10:4, 5:9, Kadaň – Klášterec n. O. 23:0, 12:4.

Skupina B

8. a 7. třída – 1. kolo: Jindř. Hradec – Hvězda Praha 4:9, 1:9, Písek – Příbram 10:0, 5:5, PZ Kladno – Tábor 2:2, 5:2, Slavia Praha – Veselí n. L. 19:1, 11:2, Třemošná – Plzeň 2:6, 1:5, Č. Budějovice – Sparta Praha 7:5, 4:2.
6. a 5. třídy – 1. kolo: Tábor – PZ Kladno 11:0, 2:3, Příbram – Písek 6:3, 5:6, Hvězda Praha – J. Hradec 1:12, 3:11, Veselí n. L. – Slavia Praha 0:5, 2:11, Plzeň – Třemošná 15:2, 4:2, Sparta Praha – Č. Budějovice 14:2, 5:2.

Skupina C

8. a 7. třídy – 1. kolo: Hr. Králové – V. Popovice 16:2, 18:0, Ml. Boleslav – Letňany 5:8, 8:2, Kolín – Kobra Praha 8:4, 5:2, Benátky n. J. – Krkonoše 7:1, 2:11, Pardubice – Kr. Dvůr/ Náchod 9:2, 10:1, Liberec – Jablonec 9:4, 3:2.
6. a 5. třídy – 1. kolo: Velké Popovice – Hr. Králové 4:7, 4:12, Letňany – Ml. Boleslav 6:1, 13:2, Kobra Praha – Kolín 1:19, 4:4, Krkonoše – Benátky n. J. 8:3, 1:10.

Junioři – krajská liga

1. kolo: Mělník – Příbram 4:3, Kralupy – Sokolov 5:8, Louny – Berounští Medvědi 2:1 po sam. nájezdech, Litoměřice – Kutná Hora 7:0.

Dorost – krajská liga

1. kolo: Vlašim – Sedlčany 11:1, Benešov – Černošice odloženo, Zbraslav – Rakovník 6:2, Velké Popovice – Mělník 1:2 po sam. nájezdech.

Krajská liga starších žáků

1. kolo: Černošice – Kutná Hora 2:17, Kralupy – Berounští Medvědi 6:5, Zbraslav – Česká Lípa 12:2, Roudnice – Vlašim 5:3.

Krajská liga mladších žáků

1. kolo: Sedlčany – Poděbrady 10:3, Černošice – Kutná Hora 3:4, Kralupy – Berounští Medvědi 3:6, Roudnice – Vlašim 1:9, Nymburk – Zbraslav 10:3.