Junioři – Krajský přebor

12. kolo: Černošice – Mělník 3:13, Kutná Hora – Benátky n. J. 1:4, Berounští Medvědi – Slaný 4:5.

 1. Benátky n. J.⋌ 10 9 1 0 0 63:19  29
 2. Mělník⋌  8 4 1 0 3 39:26  14
 3. Beroun⋌  8 4 0 1 3 29:32  13
 4. Černošice⋌ 10 3 0 1 6 26:44  10
 5. Kutná Hora⋌ 10 2 1 0 6 29:38   9
 6. Slaný⋌  9 2 0 1 6 26:53   7

Dorost – Krajský přebor

17. kolo: Zbraslav – Berounští Medvědi – Beroun 3:12, Mělník – Kralupy 5:3, Kutná Hora – Černošice 10:3, V. Popovice – Vlašim 8:2.

 1. V. Popovice⋌ 15 14 0 0   1  115:28   42
 2. Letňany B⋌ 15 10 2 1   2  107:35   35
 3. Mělník⋌ 15 10 0 0   5   91:57   30
 4. Beroun⋌ 15  9 0 0   6   92:47   27
 5. Vlašim⋌ 14  8 0 0   6   75:64   24
 6. Kralupy⋌ 14  6 1 1   6   64:34   21
 7. Kutná Hora⋌ 16  4 0 2  10   52:91   14
 8. Zbraslav⋌ 15  1 1 0  13   35:126   5
 9. Černošice⋌ 15  1 0 0  14   26:175   3

Žákovská liga - skupina A

9. třídy
19. kolo:
Kadaň – HC Kladno 0:7, Teplice – Děčín 4:4, Most – Litvínov 3:8, Klášterec – K. Vary 2:12, Chomutov – Ústí n. L. 6:6. 20. kolo: Litoměřice – Chomutov 2:3, Ústí n. L. – Kadaň 3:2, K. Vary – Most 11:1, Litvínov – Teplice 13:0.

 1. Litvínov ⋌20 19 0  1  179:25   38
 2. Karlovy Vary⋌ 20 16 0  4  146:48   32
 3. HC Kladno ⋌19 15 1  3  144:39   31
 4. Ústí n. L.⋌ 20 13 2  5   89:56   28
 5. Chomutov⋌ 20 11 3  6  121:59   25
 6. Kadaň ⋌20  9 1 10   80:74   19
 7. Most ⋌20  9 0 11   89:110  18
 8. Klášterec n. O.⋌ 19  7 1 11   62:101  15
 9. Sokolov⋌ 18  4 2 12   58:90   10
10. Litoměřice⋌ 19  3 3 13   61:119   9
11. Teplice ⋌20  3 2 15   45:142   8
12. Děčín ⋌19  0 1 18   21:232   1

8. třídy
19. kolo:
Kadaň – HC Kladno 3:1, Teplice – Děčín 8:2, Most – Litvínov 7:5, Klášterec n. O. – K. Vary 4:6, Chomutov – Ústí n. L. 2:9. 20. kolo: Litoměřice – Chomutov 3:5, Ústí n. L: – Kadaň 5:1, Karlovy Vary – Most 3:4, Litvínov – Teplice 15:1.

 1. Ústí n. L. ⋌20 18 1  1  170:35   37
 2. Karlovy Vary⋌ 20 15 3  2  135:50   33
 3. Litvínov⋌ 20 13 3  4  153:73   29
 4. Kadaň⋌ 20 12 1  7  125:72   25
 5. Chomutov⋌ 20 12 1  7  132:84   25
 6. Most⋌ 20 11 1  8  104:89   23
 7. Klášterec n. O. ⋌19  9 1  9   78:105  19
 8. HC Kladno⋌ 19  8 2  9  111:90   18
 9. Teplice ⋌20  6 2 12   94:149  14
10. Litoměřice⋌ 19  4 1 14   50:119   9
11. Sokolov ⋌18  1 0 17   43:175   2
12. Děčín ⋌19  0 0 19   43:197   0

7. třídy
19. kolo:
HC Kladno – Kadaň 2:7, Litoměřice – Sokolov 2:7, Děčín – Teplice 2:3, Litvínov – Most 2:5, Ústí n. L. – Chomutov 5:4. 20. kolo: Klášterec n. O. – HC Kladno 2:8, Chomutov – Litoměřice 8:1, Kadaň – Ústí n. L. 3:6, Most – Karlovy Vary 8:0, Teplice – Litvínov 2:4, Sokolov – Děčín 7:0.

 1. Ústí n. L. ⋌19 19 0  0  153:28   38
 2. Litvínov⋌ 19 15 0  4  133:64   30
 3. Kadaň ⋌20 13 2  5  134:64   28
 4. Sokolov ⋌20 12 3  5  107:54   27
 5. Chomutov ⋌20  9 3  8  109:74   21
 6. HC Kladno ⋌20  8 3  9  103:67   19
 7. Teplice⋌ 17  9 1  7   65:50   19
 8. Most⋌ 19  8 3  8   92:78   19
 9. K. Vary ⋌19  7 4  8  101:62   18
10. Klášterec n. O. ⋌18  3 1 14   50:120   7
11. Litoměřice⋌ 19  2 0 17   33:169   4
12. Děčín⋌ 20  0 0 20   17:267   0

6. třídy
19. kolo:
HC Kladno – Kadaň 9:3, Litoměřice – Sokolov 6:3, Děčín – Teplice 9:6, Litvínov – Most 4:3, Ústí n. L. – Chomutov 6:5. 20. kolo: Klášterec n. O. – HC Kladno 1:11, Chomutov – Litoměřice 7:2, Kadaň – Ústí n. L. 0:10, Most – Karlovy Vary 2:6, Teplice – Litvínov 10:5, Sokolov – Děčín 1:7.

 1. Chomutov⋌ 20 17 2  1  193:53   36
 2. Karlovy Vary⋌ 19 14 1  4  126:54   29
 3. Litvínov ⋌19 11 4  4  156:81   26
 4. Ústí n. L. ⋌19 13 0  6  118:58   26
 5. HC Kladno ⋌20 12 2  6  125:66   26
 6. Most⋌ 19  9 3  7  116.99   21
 7. Děčín⋌ 20  8 1 11   94:92   17
 8. Sokolov ⋌20  8 0 12   83:110  16
 9. Kadaň ⋌20  7 1 12   85:139  15
10. Litoměřice⋌ 19  4 1 14   66:156   9
11. Teplice ⋌17  3 0 14   76:186   6
12. Klášterec n. O. ⋌18  1 1 16   45:189   3

Skupina B

9. třídy
20. kolo:
Berounští Medvědi – PZ Kladno 1:8, HC Mountfield – HC Příbram 12:1, Plzeň – Tábor 8:1, Slavia Praha – J. Hradec 5:0 kontumačně, Sparta Praha – Písek 13:0, Třemošná – Kobra 2:2.

 1. Plzeň ⋌20 19 0  1  160:36  38
 2. Sparta Praha ⋌20 16 0  4  153:42  32
 3. PZ Kladno⋌ 20 15 0  5  143:44  30
 4. HC Mountfield⋌ 20 13 0  7  106:69  26
 5. Slavia Praha⋌ 20 12 1  7  123:59  25
 6. Písek ⋌20 12 0  8   82:85  24
 7. Kobra Praha ⋌20  8 1 11   65:82  17
 8. Tábor ⋌20  8 1 11   72:97  17
 9. Příbram⋌ 20  4 1 15   53:138  9
10. Třemošná⋌ 20  3 3 14   38:146  9
11. J. Hradec⋌ 20  3 1 16   42:156  7
12. Beroun⋌ 20  2 2 16   39:122  6

8. třídy
20. kolo:
Berounští Medvědi – PZ Kladno 1:7, HC Mountfield – HC Příbram 17:0, Plzeň – Tábor 8:1, Slavia Praha – Jindř. Hradec 17:0, Sparta Praha – Písek 3:3, Třemošná – Kobra Praha 9:6.

 1. Sparta Praha ⋌20 19 1  0  185:32   39
 2. Plzeň⋌ 20 15 2  3  134:46   32
 3. Písek⋌ 20 14 2  4  115:51   30
 4. HC Mountfield ⋌20 14 0  6  139:51   28
 5. Slavia Praha ⋌20 10 4  6  149:56   24
 6. PZ Kladno⋌ 20 11 2  7  119:68   24
 7. Tábor⋌ 20  9 2  9  101:70   20
 8. Třemošná ⋌20  8 0 12   88:107  16
 9. Kobra Praha ⋌20  6 1 13   63:136  13
10. Beroun ⋌20  3 1 16   72:151   7
11. Příbram⋌ 20  3 1 16   50:207   7
12. J. Hradec⋌ 20  0 0 20   29:269   0

7. třídy
20. kolo:
PZ Kladno – Berounští Medvědi 2:3, HC Příbram – HC Mountfield 2:12, Tábor – Plzeň 0:6, Jindř. Hradec – Slavia Praha 0:10, Písek – Sparta Praha 4:3, Kobra Praha – Třemošná 3:2.

 1. Sparta Praha ⋌20 18 1  1  194:50   37
 2. Slavia Praha ⋌20 16 1  3  143:32   33
 3. Plzeň ⋌20 16 1  3  115:45   33
 4. Písek ⋌20 13 1  6  103:76   27
 5. HC Mountfield ⋌20 13 0  7  118:84   26
 6. Tábor⋌ 20  9 2  9   99:69   20
 7. PZ Kladno ⋌20  9 0 11   67:68   18
 8. Třemošná ⋌20  6 1 13   65:79   13
 9. Beroun ⋌20  6 1 13   65:103  13
10. Kobra Praha⋌ 20  5 0 15   66:117  10
11. Příbram⋌ 20  5 0 15   79:188  10
12. J. Hradec⋌ 20  0 0 20   14:217   0

6. třídy
20. kolo:
PZ Kladno – Berounští Medvědi 2:8, HC Příbram – HC Mountfield 1:10, Tábor – Plzeň 1:4, Jindř. Hradec – Slavia Praha 1:3, Písek – Sparta Praha 0:2, Kobra Praha – Třemošná 2:6.

 1. Sparta Praha ⋌20 18 1  1  184:40   37
 2. Plzeň ⋌20 18 0  2  176:48   36
 3. HC Mountfield ⋌20 14 1  5  140:72   29
 4. Třemošná ⋌20 13 1  6  128:70   27
 5. Slavia Praha⋌ 20 10 1  9  101:73   21
 6. Písek⋌ 20  9 1 10   89:85   19
 7. Tábor⋌ 20  8 3  9   74:79   19
 8. Beroun ⋌20  7 1 12   88:122  15
 9. Kobra Praha⋌ 20  6 2 12   80:136  14
10. J. Hradec⋌ 20  4 1 15   66:182   9
11. PZ Kladno ⋌20  3 2 15   38:116   8
12. Příbram ⋌20  3 0 17   52:193   6

Skupina C

9. třídy
19. kolo:
Kralupy – Pardubice 4:8, Krkonoše – Ml. Boleslav 0:7, Liberec – Kolín 1:2, Hr. Králové – Hvězda Praha 9:4, Letňany – Dvůr Kr./Náchod 4:3. 20. kolo: Nymburk – Kralupy 5:2, Dvůr Kr./Náchod – Hr. Králové 0:6, Hvězda Praha – Liberec 2:10, Kolín – Krkonoše 3:1, Ml. Boleslav – Pardubice 5:4.

 1. Hr. Králové⋌ 20 16 3  1  122:37   35
 2. Liberec ⋌19 15 1  3  113:46   31
 3. Ml. Boleslav⋌ 19 13 5  1   84:36   31
 4. Pardubice ⋌19 12 2  5  129:68   26
 5. Kolín ⋌19 11 1  7   61:59   23
 6. Letňany ⋌19  9 2  8   73:65   20
 7. Dvůr Králové ⋌19  6 3 10   69:73   15
 8. Nymburk⋌ 19  4 1 14   38:101   9
 9. Kralupy ⋌19  3 2 14   56:103   8
10. Krkonoše ⋌19  4 0 15   45:113   8
11. Hvězda Praha⋌ 19  2 0 17   37:126   4

8. třídy
19. kolo:
Kralupy – Pardubice 1:3, Krkonoše – Ml. Boleslav 0:5, Liberec – Kolín 5:1, Hr. Králové – Hvězda Praha 6:1, Letňany – Dvůr Kr./Náchod 11:2. 20. kolo: Nymburk – Kralupy 3:4, Dvůr Kr. /Náchod – Hr. Králové 1:6, Hvězda Praha – Liberec 1:7, Kolín – Krkonoše 1:3, Ml. Boleslav – Pardubice 5:3.

1. Letňany ⋌19 18 0  1  170:39   36
 2. Liberec⋌ 19 15 1  3  111:33   31
 3. Ml. Boleslav⋌ 19 14 2  3   97:41   30
 4. Hr. Králové ⋌20 14 1  5  126:59   29
 5. Pardubice ⋌19  8 2  9   70:62   18
 6. Kralupy ⋌19  7 3  9   47:69   17
 7. Hvězda Praha⋌ 19  6 2 11   46:111  14
 8. Dvůr Králové ⋌19  4 3 12   58:126  11
 9. Kolín ⋌19  4 1 14   41:76    9
10. Krkonoše ⋌19  4 1 14   40:105   9
11. Nymburk⋌ 19  2 2 15   41:126   6

7. třídy
19. kolo:
Pardubice – Kralupy 14:0, Ml. Boleslav – Krkonoše 6:2, Kolín – Liberec 8:5, Hvězda Praha – Hr. Králové 0:6, Dvůr Kr./Náchod – Letňany 5:6. 20. kolo: Kralupy – Nymburk 0:11, Hr. Králové – Dvůr Kr./Náchod 5:4, Liberec – Hvězda Praha 9:4, Krkonoše – Kolín 1:3, Pardubice – Ml. Boleslav 3:7.

1. Letňany ⋌18 15 2  1  133:51   32
 2. Nymburk⋌ 19 12 3  4  109:69   27
 3. Ml. Boleslav⋌ 19 12 3  4   77:57   27
 4. Hr. Králové ⋌20 11 2  7  108:77   24
 5. Pardubice ⋌19 10 3  6  100:76   23
 6. Liberec ⋌19 10 2  7  116:81   22
 7. Kolín⋌ 19  9 2  8  109:82   20
 8. Dvůr Králové ⋌19  8 2  9   97:95   18
 9. Hvězda Praha⋌ 18  4 1 13   80:109   9
10. Krkonoše ⋌19  3 0 16   55:113   6
11. Kralupy⋌ 19  0 0 19   34:208   0

6. třídy
19. kolo:
Pardubice – Kralupy 12:0, Mladá Boleslav – Krkonoše 7:2, Kolín – Liberec 4:0, Hvězda Praha – Hr. Králové 5:7, Dvůr Kr./Náchod – Letňany 3:1. 20. kolo: Kralupy – Nymburk 9:3, Hr. Králové – Dvůr Kr./Náchod 9:6, Liberec – Hvězda Praha 2?5, Krkonoše – Kolín 3:4, Pardubice – Mladá Boleslav 5:1.

 1. Hr. Králové⋌ 20 18 1  1  214:65   37
 2. Pardubice⋌ 19 18 0  1  202.45   36
 3. Letňany⋌ 18 12 0  6  135:58   24
 4. Ml. Boleslav ⋌19 12 0  7  118:53   24
 5. Dvůr Králové ⋌19  9 2  8   93:87   20
 6. Kolín ⋌19  8 1 10   98:95   17
 7. Hvězda Praha⋌ 18  7 1 10  107:74   15
 8. Liberec ⋌19  7 1 11   92:103  15
 9. Krkonoše ⋌19  5 1 13  114:104  11
10. Kralupy⋌ 19  3 1 15   49.188   7
11. Nymburk⋌ 19  1 0 18   34:384   2

Krajský přebor přípravek - skupina A

4. třída
20. kolo:
Berounští Medvědi – PZ Kladno 15:1, SC Kolín – Benátky n. J. 21:0, Kralupy n. Vlt. – Velké Popovice 10:0, Geus Kladno – HC Příbram 13:1. 21. kolo: HC Příbram – Berounští Medvědi 0:8, Junior Mělník – Geus Kladno 9:6, Benátky n. J. – Kralupy n. Vlt. 3:4, PZ Kladno – SC Kolín 0:15.

1. Kolín⋌ 19 19 0  0  226:12   38
 2. Beroun⋌ 19 15 1  3  113:32   31
 3. Geus Kladno⋌ 19 12 0  7  115:78   24
 4. Kralupy⋌ 19 11 2  6   87:58   24
 5. Mělník⋌ 18 10 1  7   75:46   21
 6. Benátky n. J.⋌ 19  6 2 11   75:113  14
 7. V. Popovice⋌ 18  4 1 13   33:123   9
 8. Příbram⋌ 18  3 1 14   31:133   7
 9. PZ Kladno⋌ 19  0 0 19   21:181   0

5. třídy
20. kolo:
Berounští Medvědi – PZ Kladno 3:0, SC Kolín – Benátky n. J. 5:3, Kralupy – Velké Popovice 1:6, Geus Kladno – HC Příbram 7:0. 21. kolo: HC Příbram – Berounští Medvědi 1:2, Junior Mělník – Geus Kladno 1:10, Benátky n. J. – Kralupy n. Vlt. 3:3, PZ Kladno – SC Kolín 1:14.

 1. Geus Kladno⋌ 19 16 1  2   98:37   33
 2. Kolín⋌ 19 15 2  2  125:42   32
 3. V. Popovice⋌ 18 12 3  3   86:49   27
 4. Benátky n. J.⋌ 19  8 3  8   62:52   19
 5. Beroun⋌ 19  8 3  8   56:59   19
 6. Příbram⋌ 18  7 1 10   53:62   15
 7. Mělník⋌ 18  4 1 13   54:97    9
 8. Kralupy⋌ 19  4 1 14   53:103   9
 9. PZ Kladno⋌ 19  2 1 16   51:137   5

Skupina B

4. třídy
15. kolo:
Zbraslav – Nymburk 9:0, Mladá Boleslav – Letňany 1:5, Slavia Praha – Kobra Praha 12:2, Sparta Praha – Hvězda Praha 7:0.

 1. Letňany⋌ 15 15 0  0  153:10   30
 2. Sparta Praha⋌ 15 13 0  2  132:25   26
 3. Zbraslav⋌ 15  8 1  6   78:43   17
 4. Slavia Praha⋌ 15  7 2  6   86:53   16
 5. Hvězda Praha⋌ 15  7 2  6   57:94   16
 6. Ml. Boleslav⋌ 15  4 1 10   56:64    9
 7. Nymburk⋌ 15  2 0 13   25:141   4
 8. Kobra Praha⋌ 15  1 0 14   23:180   2

Skupina B

15. kolo: Zbraslav – Nymburk 3:1, Mladá Boleslav – Letňany 3:4, Slavia Praha – Kobra Praha 4:3, Sparta Praha – Hvězda Praha 14:0.

 1. Sparta Praha⋌ 15 13 0  2  112:24   26
 2. Letňany⋌ 15 13 0  2   86:23   26
 3. Slavia Praha⋌ 15  7 2  6   74:59   16
 4. Ml. Boleslav⋌ 15  8 0  7   78:65   16
 5. Zbraslav⋌ 15  6 0  9   41:60   12
 6. Nymburk⋌ 15  4 2  9   52:87   10
 7. Hvězda Praha⋌ 15  3 2 10   44:85    8
 8. Kobra Praha⋌ 15  2 2 11   42:126   6

Liga starších žáků

18. kolo: Jablonec – Vlašim 7:2, Velké Popovice – Mělník 13:2, Mariánské Lázně – Kutná Hora 4:11, Cheb – Rakovník 3:9, Louny – Velké Popovice B 3:4 po nájezdech, Benešov – Benátky n. J. odloženo.

 1. Popovice⋌ 16 14 0 1  1  145:37   43
 2. Kutná Hora⋌ 16 12 0 0  4  106:51   36
 3. Benešov⋌ 14 10 0 2  2   79:47   32
 4. Louny⋌ 15 10 0 1  4   88:54   31
 5. Rakovník⋌ 14  8 0 2  4   75:56   26
 6. V. Popovice B⋌ 16  6 4 0  6   72:69   26
 7. Jablonec⋌ 14  8 1 0  5   57:61   26
 8. Benátky n. J.⋌ 15  8 0 1  6   72:42   25
 9. Vlašim⋌ 16  7 1 0  8   86:83   23
10. Cheb⋌ 14  5 1 0  8   49:76   17
11. Mělník⋌ 16  4 0 0 12   51:95   12
12. M. Lázně⋌ 14  4 0 0 10   52:98   12
13. Sedlčany⋌ 15  1 0 0 14   38:114   3
14. Zbraslav⋌ 15  1 0 0 14   35:122   3

Liga mladších žáků

18. kolo: Jablonec – Vlašim 1:8, Velké Popovice – Junior Mělník 3:7, M. Lázně – Kutná Hora 2:8, Benešov – Benátky n. J. 0:3, Zbraslav – Černošice 1:9, Cheb – Rakovník 2:4, Roudnice – Sedlčany 12:2, Louny – Velké Popovice B 5:6.

 1. Vlašim⋌ 18 15 2 0  1  136:44   49
 2. Kutná Hora⋌ 18 16 0 0  2  162:51   48
 3. Mělník⋌ 18 11 2 1  4  103:77   38
 4. Benátky n. J.⋌ 18 12 0 1  5   84:47   37
 5. Roudnice⋌ 18 11 1 2  4  101:74   37
 6. V. Popovice⋌ 18 10 2 1  5   99:69   35
 7. Černošice⋌ 18  9 1 1  7   97:68   30
 8. Louny⋌ 16  9 0 1  6  107:72   28
 9. V. Popovice B⋌ 18  7 1 0 10   78:92   23
10. Benešov⋌ 17  4 3 0 10   66:110  18
11. Jablonec⋌ 16  5 0 2  9   51:79   17
12. Cheb⋌ 17  5 0 2 10   70:99   17
13. M. Lázně⋌ 16  5 0 1 10   64:105  16
14. Rakovník⋌ 17  4 0 1 12   44:80   13
15. Zbraslav⋌ 18  3 1 0 14   51:122  11
16. Sedlčany⋌ 17  0 0 0 17   33:157   0

Přebor společných 4. + 5. tříd

15. kolo: Slavia Praha – Letňany 0:9, Dobříš – Černošice 2:6, Rakovník – Kutná Hora 2:0, Poděbrady – Vlašim 2:10.

 1. Vlašim⋌ 14 14 0  0  112:32   28
 2. Letňany⋌ 13 11 0  2   89:29   22
 3. Poděbrady⋌ 13  9 1  3   69:34   19
 4. Slavia Praha⋌ 13  5 0  8   47:55   10
 5. Benešov⋌ 13  4 2  7   51:60   10
 6. Kutná Hora⋌ 13  5 0  8   39:59   10
 7. Černošice⋌ 13  4 1  8   33:39    9
 8. Rakovník⋌ 14  3 3  8   34:53    9
 9. Dobříš⋌ 14  1 1 12   29:142   3