Rychlonohý střelec, který už v předloňské sezóně hrál za Nymburk, není v mateřském klubu spokojen. „Když se nezajistí ani trenér pro letní přípravu, je to katastrofální. Navíc nevidím ani žádný zájem. Nikdo z klubu se směrem k hráčům pořádně nevyjádřil, jak dál.“ Oblíbenec fanoušků Čtvrtečka by naopak rád zůstal v Kolíně. „Nabídku Nymburka zvažuju, ale radši bych zůstal tady,“ tvrdí.

I on patří na seznam hráčů, jimž kolínský klub dluží peníze. „Je tam i rok starý dluh za loňskou letní přípravu.“ Důrazný forvard však počká na příští dny. „Letní příprava je nejhorší, jakou jsem v kariéře zažil. Uvidíme, jak se manažer k věci postaví.“

Jasnými posilami Nymburka tak zatím zůstávají Jan Vondrlík z Vrchlabí a Pavel Prachař z Chrudimi. „Do Nymburka se těším. S panem Netíkem proběhlo vše korektně a rychle jsme se domluvili“, řekl Pavel Prachař.

Ten ještě přemlouvá k přestupu do Nymburka svého spoluhráče Petra Jančaříka. „Uvidíme jak to dopadne. Petr dostal dobrou nabídku z týmu nováčka druhé ligy – Kutné Hory a rozmýšlí se, kde bude příští rok hrát,“ dodal Prachař.