Sp. Příbram – HOSK Dobříš 8:6

Domácí začali dobře, vedli 2:0 a 3:1, ale hosté ve druhé části dokázali nejen vyrovnat, ale jít i do vedení. V poslední třetině však střílel góly už jen Spartak, který si tak pojistil tři body.
Branky: Mandík 2, Karnoš, Svoboda, Veverka, Bejček, Pokorný, Kolda – Bžoch 3, Havlíček 2, Richter. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Skalická. Vyloučení: 5:9. Využití: 4:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 3:2, 2:4, 3:0.

Benátky B – Poděbrady 1:8

Hosté si od úvodních minut drželi herní převahu, ale střelecky se nejlépe prosadili až v poslední části zápasu.
Branky: Vraný – Löffelman 2, Pittel 2, Hurta, Fiala, Struhala, L. Drahoňovský. Rozhodčí: Ondráček – Pokorný, Štechmüller. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:2. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:5.

Roudnice B – HC Kladno 88 2:4

Souboj o čtvrté místo zvládlo Kladno dobře. Po bezbrankové první třetině převzalo aktivitu a v následujících dvou třetinách vstřelilo vždy dvě branky, které v konečném účtování znamenaly tři body a definitivní čtvrté místo v tabulce.
Branky: Kaňka, Drábek – Pritoka 2, Růžek, Borkovec. Rozhodčí: Knapík – Bečvář, Sejkora. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:2.

Hvězda Kl. – Tn. Sedlčany 8:13

Střelecké hody na závěr sezony. Hvězda držela krok v první třetině, ale pak už ji Sedlčany přestřílely.
Branky: Havlůj 4, Pavlíček 2, Stach, Utíkal – Náprstek 2, Šimurda 2, Sýkora 2, Havel, Pudil, Pospíšil, Tylich, Šalda, Mrkvica, Burian. Rozhodčí: Lukavský – Lukavský, Větrovský. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Třetiny: 2:2, 3:5, 3:6.

1. Poděbrady⋌ 18 15 1 1  1  123:56   48
2. Sp. Příbram⋌ 18 14 2 1  1  122:55   47
3. Sedlčany⋌ 18 12 0 1  5  113:81   37
4. HC Kladno 88⋌ 19  9 0 2  8   89:87   29
5: Roudnice B⋌ 18  8 0 1  9   78:83   25
6. Kutná Hora B ⋌17  5 3 1  8   73:75   22
7. Dobříš ⋌18  5 1 2 10   68:91   19
8. Benátky n. J. B⋌ 18  5 1 0 12   58:85   17