Velké Popovice - Nymburk 3:0

Hosté začali velice špatně, prakticky ani nevystřelili na branku domácích. Po několika minutách už prohrávali 1:0. Nymburští hráli bez ducha, nebojovali. Oproti minulým utkáním, kdy dokázali přehrát protivníka bojovností a soudržností, tentokrát jako by to každý chtěl vzít na sebe, jediná přihrávka nebyla přesná. Jako by zapomněli za ty dva týdny hrát hokej. Druhá třetina nenabídla vůbec nic, kromě častých vyloučení Nymburka. Až ve třetí třetině hosté začali trošku hrát, ale to bylo už za stavu 3:0 pro domácí. V závěru chybělo i trošku štěstíčka, aby alespoň čestný zásah propadl do sítě.

Sestava: Rückl – J. Volf, Cicvárek, Moucha (Borufka), Pánek, Kozák, Jílek - Vacek, Protivný, Rys – T. Hladík, Hampl, J. Hladík – L. Volf, Němeček, Břetenář – Špalda.

Nymburk-Tábor 3:1

V neděli nastoupili junioři k poslednímu domácímu utkání a chtěli se s fanoušky, kteří je celou sezonu podporovali, rozloučit vítězstvím. Zvlášť, když proti nim stál soupeř, kterého za dvě sezony ani jednou neporazili. Nymburk vlétl do utkání, bylo to pochopitelné po pátečním propadáku v Popovicích. Už v první minutě měla první pětka domácích šanci, ale branka z toho nepadla. Domácí se dočkali přibližně v půlce třetiny, kdy Protivný našel Vacka a ten zavěsil. Do konce třetiny domácí zvýšili, ve hře 4 proti 4 zakombinovali Němeček s Volfem a druhý jmenovaný přízemní střelou překonal brankáře. Ve druhé třetině se hrál hokej nahoru dolů, ale domácím to tam ne a ne spadnout. Tyčku trefili Vacek a Němeček. Po chybě nymburské obrany snížili hosté na rozdíl jedné branky. Víc už výtečný Lukáš Beneš nepustil. Naopak ve třetí třetině si domácí hlídali jedno brankové vedení a několik minut před koncem potvrdil vítězství Pavel Němeček.

Sestava: Beneš – J. Volf, Borufka, Moucha, Pánek, Cicvárek, Kozák, Bašus, Jílek - Vacek, Protivný, Rys – T. Hladík, Břetenář, J. Hladík. - Němeček, Špalda, L. Volf - Vlach.